Електрична енергія (ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія) Студентські гуртожитки. Закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2024-08-29-004918-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2024-08-29-004918-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Очікувана вартість

354 240,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00727742
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, Тульчин, Миколи Леонтовича 55
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Борболюк Василь Афанасійович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380433521551
E-mail:
Факс:
+380433521551

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія) Студентські гуртожитки.

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

82 000 кіловат-година

Період доставки:

18 вер. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 23600, Вінницька область, м. Тульчин, Миколи Лонтовича 55

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 вер. 2024 10:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
354 240,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Островська Людмила Миколаївна
Телефон: 0432657070 ЄДРПОУ:
41835359
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

354 240,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Тульчинський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету

Вас може зацікавити

Ім'я:
Пастухова Лариса Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382719577 Факс:
+380382719570
ЄДРПОУ:
02362894

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

272 946,17 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Ім'я:
Богдан Сурмик
E-mail: [email protected] Телефон: +380505358081 ЄДРПОУ:
46206447

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

446 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Електрична енергія (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Ім'я:
Наталія Бондар
E-mail: [email protected] Телефон: +380501911306 ЄДРПОУ:
20523214

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

413 000,00 грн без ПДВ

Дивитись