Продукти харчування (Мандарини)

Очікувана вартість

24 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44060781
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 09401, Київська область, смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Злиденна Олена Андріївна (Savchuk Claudia )
Володіння мовою:
Телефон:
+380456422234
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Мандарини

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

300 кілограм

Період доставки:

6 вер. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 09401, Київська область, селище Ставище, вул. Цимбала Сергія, 35/1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 вер. 2024 14:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
24 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кудряшова Світлана Федорівна
Телефон: 0503115923 ЄДРПОУ:
3373811261

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

24 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
6 вер. 2024 12:34
Опис:
Для закупівлі продуктів харчування (Мандаринів), яка проводиться згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей встановлено, що було оголошено відкриті торги з особливостями за ідентифікатором в електронній системі UA-2024-07-08-002344-a. Після закінчення строку поданн ... Розгорнути
Для закупівлі продуктів харчування (Мандаринів), яка проводиться згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей встановлено, що було оголошено відкриті торги з особливостями за ідентифікатором в електронній системі UA-2024-07-08-002344-a. Після закінчення строку подання тендерних пропозиції, було встановлено, що електронною системою відкриті торги відповідно до п.51 Особливостей автоматично відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції для участі та сформовано звіт про результати проведення процедури UA-2024-07-08-002344-a. Чинним законодавством передбачено, що під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. З метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби в умовах воєнного стану продуктами харчування (Мандаринами) необхідно здійснити закупівлю в найкоротші терміни. Підстава, передбачена підпунктом 6 пункту 13 Особливостей саме і дає можливість в досить короткі строки заключити договір про закупівлю без проведення відкритих торгів чи використання електронного каталогу для закупівлі товару. Враховуючи вищевикладену інформацію, підстави для проведення закупівлі згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей підтверджені. Згорнути

Вас може зацікавити

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню, Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246, Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234
Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню, Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246, Цибуля ріпчаста свіжа, пе...
Ім'я:
Михалко Оксана Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673153062 ЄДРПОУ:
02000105

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

35 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Буряк столовий першого товарного сорту 5- 10см
Буряк столовий першого товарного сорту 5- 10см
Ім'я:
Брусєнцева Тетяна Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380988767318 ЄДРПОУ:
04803492

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

40 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Брусєнцева Тетяна Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380988767318 ЄДРПОУ:
04803492

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

33 000,00 грн без ПДВ

Дивитись