Електрична енергія (стосується відкритих торгів з особливостями UA-2023-12-13-013436-a)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 30 700 кіловат-година |
Період доставки:
1 серп. 2024 – 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 34100, Рівненська область, Дубровиця, Гольшанських, 2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 серп. 2024 18:10 | |
| Не вказано | 2 серп. 2024 18:10 | |
| Не вказано | 2 серп. 2024 18:10 | |
| Електронний підпис | 2 серп. 2024 18:11 | |
| Не вказано | 2 серп. 2024 18:10 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
196 480,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління Державної казначейської служби України у Дубровицькому районі Рівненської областіВас може зацікавити
350 000,00 грн без ПДВ
Дивитись329 420,83 грн без ПДВ
Дивитись122 500,00 грн без ПДВ
Дивитись