44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Очікувана вартість

51 181,67 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00130820
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 51925, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Заводська, 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валентина Проскуріна
Володіння мовою:
Телефон:
+380569550028
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Труба поліпропіленова D=20 мм PN20

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

8 метр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
2

Труба поліпропіленова D=25 мм PN20

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

20 метр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
3

Труба STABI незачисна PN20 D=20 мм

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

100 метр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
4

Труба STABI незачисна PN20 D=25мм

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

100 метр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
5

Труба каналізаційна PPR 110х1000 мм

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

8 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
6

Коліно 20 х 450

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

58 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
7

Коліно 20 х 900

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

58 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
8

Коліно 32 х 900

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

40 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
9

Муфта 32

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

50 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
10

Муфта 50

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

50 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
11

Кліпса 20

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

120 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
12

Кліпса 32

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

70 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
13

Кут поліпропіленовий 50 х 900

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

20 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
14

Муфта редукційна 60 х 50 мм

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

10 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
15

Муфта МРВ 20 х 1/2

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

4 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
16

Згін «Американка» 1/2" ВЗ

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

2 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
17

Згін «Американка» 3/4" ВЗ

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

2 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
18

Трійник PPR 32х20х32 мм

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

30 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
19

Трійник PPR 32х32х32 мм

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

30 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
20

Шланг з'єднувальний вода ГГ 1/2"х1/2"х600

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

5 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське
21

Труба мідна Ø12 х 2 мм

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

30 метр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 лип. 2024 15:11
Електронний підпис 31 лип. 2024 15:14

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
51 181,67 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
2635626535

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

51 181,67 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 лип. 2024 14:52
Опис:
закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Дарчич
E-mail: [email protected] Телефон: +380967549460 ЄДРПОУ:
38255196
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

45 803,45 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анна ОНИСЬКІВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380933274814 ЄДРПОУ:
08088626
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Трійник PP-R D20мм,Коліно PP-R D20мм, Зєднувач PP-R D20мм 1/2 З, Зєднувач PP-R D20мм 1/2 В (за ДК 44163200-2Трубна арматура)
Трійник PP-R D20мм,Коліно PP-R D20мм, Зєднувач PP-R D20мм 1/2 З, Зєднувач PP-R D20мм 1/2 В (за ДК 44163200-2Трубна арматура)
Ім'я:
КОВАЛЕНКО Михайло Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:
05497146
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

35 259,17 грн без ПДВ

Дивитись