Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Очікувана вартість

76 977,60 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03361661
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36020, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 40-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Трофіменко
Володіння мовою:
Телефон:
+380989799312
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

технічне обслуговування на каналопромивочне обладнання (виробник NURMAK, Туреччина) спеціального автомобіля комбінованого ФПВ–А42РК на шасі виробництва «RENAULT VI D18 4х2»

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

23 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
25 лип. 2024 10:06
25 лип. 2024 10:06
Кошторис 25 лип. 2024 10:06
Електронний підпис 25 лип. 2024 10:07
25 лип. 2024 10:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
76 977,60 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380504045605 ЄДРПОУ:
00142970

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

76 977,60 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
25 лип. 2024 10:03
Опис:
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, ... Розгорнути
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

послуги з проведення поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів з використання запасних частин та витратних матеріалів виконавця
послуги з проведення поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів з використання запасних частин та витратних матеріалів виконавця
Ім'я:
Наталія Величко
E-mail: [email protected] Телефон: +380971880950 ЄДРПОУ:
04375286

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

82 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Ім'я:
Ольга Пилипенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380982506039, +380635890079 ЄДРПОУ:
04410841
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуга з поточного ремонту транспортного засобу Пожежна АЦ - 3 Scania, реєстраційний номер АЕ 560 Е
Послуга з поточного ремонту транспортного засобу Пожежна АЦ - 3 Scania, реєстраційний номер АЕ 560 Е
Ім'я:
Ірина Дарчич
E-mail: [email protected] Телефон: +380967549460 ЄДРПОУ:
38255196
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

68 235,36 грн без ПДВ

Дивитись