Набори хімічних реактивів для визначення безпеки та забруднення продуктів харчування. ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, 33690000-3 - Лікарські засоби різні, ДК 021:2015: 33696500-0 — Лабораторні реактиви.

Очікувана вартість

673 530,24 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00485670
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Явна Ірина Віталіївна
Володіння мовою:
Телефон:
380934487556
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Набір для визначення Стрептоміцину, RIDASCREEN® Streptomycin , 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

10 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
2

Набір для визначення Пеніциліну, ELISA Kit, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

5 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
3

Набір для визначення Триметоприму ELISA Kit, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

1 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
4

Колонки Rida® С18 column, 100 колонок

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

5 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
5

Набір для визначення Цефалоспоринів ELISA Kit, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

1 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
6

Набір для визначення Лінкоміцин ELISA Kit, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

1 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
7

Набір для визначення Спектиноміцин ELISA Kit, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

1 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
8

Набір для визначення Гліфосат ELISA Kit, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

1 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
9

Набір для визначення Спіраміцин ELISA Kit, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

1 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
10

Набір для визначення ДЕС ELISA Kit, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

1 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
11

Набір для визначення Окситетрацикліну ELISA, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

1 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
12

Набір для визначення Фаст вітамін В12 ELISA, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

2 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
13

Набір для визначення Охратоксин А, 96 визначень

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

2 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
14

Тест-ампули Премі Тест (Premi®Test, 25 ампул/упакоаці)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви

Кількість:

2 пачка

Період доставки:

3 лип. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 79019, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 лип. 2024 16:27

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
673 530,24 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
20806124

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

673 530,24 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
4 лип. 2024 15:30
Опис:
Замовником було проведено закупівлю UA-2024-06-07-005776-a, від 07-06-2024 згідно ДК 021:2015: 33696500-0 — Лабораторні реактиви, Набори хімічних реактивів для визначення безпеки та забруднення продуктів харчування. ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, 33690 ... Розгорнути
Замовником було проведено закупівлю UA-2024-06-07-005776-a, від 07-06-2024 згідно ДК 021:2015: 33696500-0 — Лабораторні реактиви, Набори хімічних реактивів для визначення безпеки та забруднення продуктів харчування. ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, 33690000-3 - Лікарські засоби різні, очікувана вартість закупівлі 674 000,00 грн (Шістсот сімдесят чотири тисячі грн 00 коп) Проте, дана закупівля не відбулася через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. Відповідно до цього, Замовником прийнято рішення про укладання прямого договору. Згорнути

Вас може зацікавити

1. ALT Реагент для аналізаторів біохімічних, Аланінамінотрансфераза (АЛТ) (Код НК 024:2023 52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010103 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АЛАНІНАМІНОТРАНСФЕРАЗА); 2. AST Реагент для аналізаторів біохімічних, Аспартатамінотрансфераза (АСТ) (Код НК 024:2023 52954 - Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010110 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АСПАРТАТАМІНОТРАНСФЕРАЗА); 3. α-AMYLASE Реагент для аналізаторів біохімічних, α-Амілаза (Код НК 024:2023 59073 - Амілаза ізоферменти IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометрический аналіз; Код НК 031:2024 W01010107 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АМІЛАЗА – ЗАГАЛЬНА); 4. ALP Реагент для аналізаторів біохімічних, Лужна фосфатаза (Код НК 024:2023 52930 - Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010105 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЛУЖНА ФОСФАТАЗА – ЗАГАЛЬНА); 5. ALBUMIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Альбумін (Код НК 024:2023 59071 - Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометрический аналіз; Код НК 031:2024 W01010201 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АЛЬБУМІН (КХ)); 6. TOTAL PROTEIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Загальний білок (Код НК 024:2023 53985 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, ферментна спектрофотометрія; Код НК 031:2024 W01010230 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК); 7. TOTAL BILIRUBIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Загальний білірубін (Код НК 024:2023 53229 - Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO БІЛІРУБІН); 8. DIRECT BILIRUBIN Реагент для аналізаторів біохімічних, Прямий білірубін (Код НК 024:2023 53233 - Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO БІЛІРУБІН); 9. CREATININE Реагент для аналізаторів біохімічних, Креатинін (Код НК 024:2023 53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010207 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КРЕАТИНІН); 10. UREA/UREA NITROGEN Реагент для аналізаторів біохімічних, Сечовина (Код НК 024:2023 53587 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010204 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СЕЧОВИНА/АЗОТ СЕЧОВИНИ В КРОВІ); 11. IRON Реагент для аналізаторів біохімічних, Залізо (Код НК 024:2023 54758 - Залізо IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010216 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЗАЛІЗО (КХ)); 12. MAGNESIUM Реагент для аналізаторів біохімічних, Магній (Код НК 024:2023 46795 - Магній (Mg2 +) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010306 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO МАГНІЙ); 13. INORGANIC PHOSPHORUS Реагент для аналізаторів біохімічних, Неорганічний фосфор (Код НК 024:2023 59123 Неорганічний фосфат (PO43-) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010307 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO НЕОРГАНІЧНИЙ ФОСФАТ / ФОСФОР); 14. UIBC Реагент до аналізаторів біохімічних, Латентна залізозв'язуюча здатність (Код НК 024:2023 58196 - Ненасичена залізозв’язувальна здатність IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010217 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ЗАЛІЗОЗВ’ЯЗУЮЧА ЗДАТНІСТЬ –ЗАГАЛЬНА (КХ)); 15. HbA1c Реагент для аналізаторів біохімічних, Гемоглобін HbA1c (Код НК 024:2023 59090 - Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), набір, Нефелометричний / турбидиметричним аналіз; Код НК 031:2024 W01010214 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ)); 16. Hemolyzing Reagent Гемолізуючий реагент до аналізаторів біохімічних, 1000 мл (Код НК 024:2023 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні / напівавтоматичні системи; Код НК 031:2024 W01010214 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ)); 17. ASO Реагент для аналізаторів біохімічних, Антистрептолізин О АСО (Код НК 024:2023 59055 - Бета-гемолітичний стрептокок А антитіла до стрептолізин O IVD (діагностика in vitro), набір, Нефелометричний / турбидиметричним аналіз; Код НК 031:2024 W01021105 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АНТИСТРЕПТОЛІЗИНУ О (ЯКІСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ); 18. CRP LATEX Реагент для аналізаторів біохімічних, (С-реактивний білок ЛАТЕКС) (Код НК 024:2023 53705- C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз; Код НК 031:2024 W01021109 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO С-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК); 19. RF LATEX Реагент для аналізаторів біохімічних, Ревматоїдний фактор латекс РФ латекс (Код НК 024:2023 55111-Ревматоїдний фактор IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний / турбидиметричним аналіз; Код НК 031:2024 W01021110 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO РЕВМАТОЇДНІ ФАКТОРИ); 20. URIC ACID Реагент для аналізаторів біохімічних, Сечова кислота (Код НК 024:2023 53583 - Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010232 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СЕЧОВА КИСЛОТА); 21. CHOLESTEROL Реагент для аналізаторів біохімічних, Холестерин (Код НК 024:2023 53359 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010205 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ХОЛЕСТЕРИН); 22. TRIGLYCERIDE Реагент для аналізаторів біохімічних, Тригліцериди (Код НК 024:2023 53460 - Тригліцериди IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010231 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ТРИГЛІЦЕРИДИ); 23. HDL-CHOLESTEROL Реагент для аналізаторів біохімічних, Холестерин ЛПВЩ (Код НК 024:2023 53391 - Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010215 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ); 24. LDL - CHOLESTEROL Реагент для аналізаторів біохімічних, Холестерин ЛПНЩ (Код НК 024:2023 53395 - Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010221 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇДІВ НИЗЬКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, ВКЛЮЧНО З SD-LDL); 25. Реагент до аналізаторів біохімічних, Альбумін в сечі (Код НК 024:2023 53479 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), реаген; Код НК 031:2024 W0102010309 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН); 26. Калібратор альбуміну в сечі та спинномозковій рідині (Код НК 024:2023 53477 Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0102152203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ); 27. SYSTEM CALIBRATOR, 20х5мл (Код НК 024:2023 47868 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0101050301 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ УЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 28. CRP LATEX CALIBRATOR NORMAL (N) SET Калібратор С-РБ ЛАТЕКС нормальний, 5х1х2мл (Код НК 024:2023 41838 С-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0102152203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ); 29. RF LATEX CALIBRATOR Калібратор для ревматоїдного фактора (РФ латекс), 5х1х1мл (Код НК 024:2023 42230 - Ревматоїдний чинник, калібратор, IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0102152203 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ); 30. SERUM PROTEIN MULTI-CALIBRATOR 1 Мультикалібратор білків сировотки 1 (Код НК 024:2023 53593 - Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0101050301 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 31. HDL-CHOLESTEROL CALIBRATOR Калібратор для ліпопротеїдів високої щільності, 2х3мл (Код НК 024:2023 44696 - Холестерин ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), калібратор, IVD; Код НК 031:2024 W0101050302 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 32. LDL-CHOLESTEROL CALIBRATOR Калібратор для ліпопротеїдів низької щільності, 2х1мл (Код НК 024:2023 55019 - Ліпопротеїни низької щільності антитіла IVD (діагностика in vitro), калібратор; Код НК 031:2024 W0101050302 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)); 33. WASH SOLUTION Розчин для промивання,6х2000 мл (Код НК 024:2023 59058- Миючий / очищуючий розчин IVD (діагностика in vitro), для автоматизованих / полуавтоматізіванних систем; Код НК 031:2024 D0899ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ / МИЮЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); 34. Cleaning Solution Розчин для очищення, 6х450мл (Код НК 024:2023 59058- Миючий / очищуючий розчин IVD (діагностика in vitro), для автоматизованих / полуавтоматізіванних систем; Код НК 031:2024 D0899ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАСОБИ, АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ / МИЮЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ); 35. Блок розчинів для Easy lytePLUS (800мл) до аналізатору електролітів Easylyte Na/K/CI (Код НК 024:2023 52866 Множинні електроліти IVD (діагностикаin vitro), набір, йон-селективні електроди; Код НК 031:2024 W01010399-МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (ЕЛЕКТРОЛІТИ – ІНШЕ)); 36. EasyQC Bi-Level Quality Control Kit EasyQC Дворівневий нaбіp для контролю якості (Код НК 024:2023 52868 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; Код НК 031:2024 W0101050204- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОЛІТІВ)); 37. Набір розчинів для щоденної промивки/ очистки EasyLyte,EasyStat,EasyBlodGas,Easy Electrolytes (Код НК 024:2023 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; Код НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)); 38. Експлуатаційний набір Easylyte Na/K/CI (Код НК 024:2023 52866 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; Код НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)); 39. K+ електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59248 Калійний електрод IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070106 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КАЛІЙ – ЕЛЕКТРОДИ)); 40. Na- електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59249 Натрієвий електрод, IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070107 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (НАТРІЙ – ЕЛЕКТРОДИ)); 41. Cl- електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59240 Хлоридний (Cl-) електрод IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070103-МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (ХЛОРИД- ЕЛЕКТРОДИ)); 42. Референсний електрод EasyLyte (Код НК 024:2023 59241 Референтний електрод IVD (діагностика in vitro); Код НК 031:2024 W0101070301-МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (РЕФЕРЕНТНІ ЕЛЕКТРОДИ)); 43. EasyLyte Tubing Kit Набір трубок EasyLyte (Код НК 024:2023 52866 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; Код НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)).
1. ALT Реагент для аналізаторів біохімічних, Аланінамінотрансфераза (АЛТ) (Код НК 024:2023 52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; Код НК 031:2024 W01010103 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИ...
Ім'я:
Олександра Годунко
E-mail: [email protected] Телефон: +380661073361 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01984174
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

877 316,94 грн без ПДВ

Дивитись
«Лабораторні реагенти - згідно ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні» (номенклатурний код 33696500-0 Лабораторні реактиви)
«Лабораторні реагенти - згідно ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні» (номенклатурний код 33696500-0 Лабораторні реактиви)
Ім'я:
Павлюк Оксана Мирославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975907201 ЄДРПОУ:
01111055

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

457 825,34 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Яна Жернова
E-mail: [email protected] Телефон: +380525150071 ЄДРПОУ:
01995249
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

396 623,00 грн без ПДВ

Дивитись