Грілка гумова тип А-3 (грілка з пробкою), 3 л, Груша гумова для піпеток №0, Груша гумова для піпеток №1, Спринцівка А-1 з м'яким наконечником, 30 мл , Кружка Есмарха гумова, розмір 2 об'єм 1,5 л, Кружка Есмарха гумова, розмір 3 об'єм 3,0 л, Кружка Есмарха гумова, розмір 1 об'єм 1,0 л

Очікувана вартість

8 378,10 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01992624
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 90600, Закарпатська область, Рахів, вулиця Карпатська, будинок 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гринюк Андрій Романович (Нrehirchak Mariana )
Володіння мовою:
Телефон:
+380967403010
E-mail:
Факс:
+380313225697

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Грілка гумова тип А-3 (грілка з пробкою), 3 л

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

6 штука

Період доставки:

до 30 черв. 2024

Місце доставки:

Україна, 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Карпатська, 1
2

Груша гумова для піпеток №0

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

20 штука

Період доставки:

до 30 черв. 2024

Місце доставки:

Україна, 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Карпатська, 1
3

Груша гумова для піпеток №1

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

20 штука

Період доставки:

до 30 черв. 2024

Місце доставки:

Україна, 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Карпатська, 1
4

Спринцівка А-1 з м'яким наконечником, 30 мл

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

50 штука

Період доставки:

до 30 черв. 2024

Місце доставки:

Україна, 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Карпатська, 1
5

Кружка Есмарха гумова, розмір 2 об'єм 1,5 л

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

10 штука

Період доставки:

до 30 черв. 2024

Місце доставки:

Україна, 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Карпатська, 1
6

Кружка Есмарха гумова, розмір 3 об'єм 3,0 л

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

13 штука

Період доставки:

до 30 черв. 2024

Місце доставки:

Україна, 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Карпатська, 1
7

Кружка Есмарха гумова, розмір 1 об'єм 1,0 л

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

6 штука

Період доставки:

до 30 черв. 2024

Місце доставки:

Україна, 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Карпатська, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 черв. 2024 11:58

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
8 378,10 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кузьма В В
Телефон: 0314256440 ЄДРПОУ:
20463185
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

8 378,10 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Рахівська районна лікарня" Рахівської міської ради Закарпатської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
21 черв. 2024 09:54
Опис:
На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі оголошення №UA-2024-04-12-008634-a

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Системи кріоконсервування з кріопротектором та 25 пористими бусинами в кріопробірках, кріобокс жовтий поліпропіленовий на 81 віалу)
Код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Системи кріоконсервування з кріопротектором та 25 пористими бусинами в кріопробірках, кріобокс жовтий поліпропіленовий на 81 віалу)
Ім'я:
Семененко Інна
E-mail: [email protected] Телефон: 380632388079 ЄДРПОУ:
38518296

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 766,03 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (17455 Калоприймач стомічний однокомпонентний Alterna® (Алтерна), відкритий, прозорий, розмір для вирізання 10-70 мм (mm) ( N30))
ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (17455 Калоприймач стомічний однокомпонентний Alterna® (Алтерна), відкритий, прозорий, розмір для вирізання 10-70 мм (mm) ( N30))
Ім'я:
Світлана Безпала
E-mail: [email protected] Телефон: +380961624838 ЄДРПОУ:
38453281

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 201,89 грн без ПДВ

Дивитись
Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 22 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 24 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний
Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 22 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея трьо...
Ім'я:
Ольга Котик
E-mail: [email protected] Телефон: +380508523237 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37624798
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 397,50 грн без ПДВ

Дивитись