Цемент ПЦ ІІ/А-К (Ш-В)-500Р 25кг (1,6Т)

Очікувана вартість

18 501,12 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08564038
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 55340, Миколаївська область, смт Костянтинівка, вул. Володимирська, буд. 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Крістофоль
Володіння мовою:
Телефон:
+380671553891
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Цемент ПЦ ІІ/А-К (Ш-В)-500Р 25кг (1,6Т)

Код ДК 021:2015: 44111200-3 Цемент

Кількість:

3 200 тонна

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 55340, Миколаївська область, смт.Костянтинівка, вул.Володимирська, буд.1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 черв. 2024 16:45
Не вказано 10 черв. 2024 16:44

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 501,12 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380675113035 ЄДРПОУ:
42761131

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

18 501,12 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Південноукраїнська виправна колонія (№83)"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
10 черв. 2024 16:38
Опис:
пп.6 п.13 Особливостей передбачено, що замовник може укласти прямий договір після того, як було відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому ч ... Розгорнути
пп.6 п.13 Особливостей передбачено, що замовник може укласти прямий договір після того, як було відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. Згорнути

Вас може зацікавити

Будівельні матеріали (лінолеум, плінтус, цемент та комплектуючі) за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 – Конструкційні матеріали
Будівельні матеріали (лінолеум, плінтус, цемент та комплектуючі) за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 – Конструкційні матеріали
Ім'я:
Хілько Вікторія Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380612392252 ЄДРПОУ:
40108688

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

35 182,72 грн без ПДВ

Дивитись