Поточний ремонт харчоблоку та внутріщніх приміщень закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №56 "Паросток надії" Чернівецької міської ради за адресою: с.Чорнівка, вул. Федьковича, 1

Очікувана вартість

489 116,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
45264204
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 60310, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Чорнівка , вул.Федьковича будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Микола ЮЛЕНКОВ
Володіння мовою:
Телефон:
+380683966390
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт харчоблоку та внутріщніх приміщень закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №56 "Паросток надії" Чернівецької міської ради за адресою: с.Чорнівка, вул. Федьковича, 1

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

5 черв. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 60310, Чернівецька область, с. Чорнівка, Чернівецький р-н, вул.Федьковича,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 черв. 2024 13:10
Роз'яснення до запитань учасників 5 черв. 2024 13:01

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
489 116,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
45022003

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

489 116,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок ) комбінованого типу № 56 "ПАРОСТОК НАДІЇ" Чернівецької міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
5 черв. 2024 13:04
Опис:
Закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей.

Вас може зацікавити

Поточний ремонт туалетів у Чернівецькій гімназії №16 Чернівецької міської ради за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Чернівці, вул. Білоруська, буд.77
Поточний ремонт туалетів у Чернівецькій гімназії №16 Чернівецької міської ради за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Чернівці, вул. Білоруська, буд.77
Ім'я:
Оксана Якубовська
E-mail: [email protected] Телефон: +380956944692 ЄДРПОУ:
21431158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

319 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги поточного ремонту огородження прилеглої території будівлі гуртожитку НА СБ України за адресою: м. Київ, вул. Ав. Антонова, 2/32 корпус 92
Послуги поточного ремонту огородження прилеглої території будівлі гуртожитку НА СБ України за адресою: м. Київ, вул. Ав. Антонова, 2/32 корпус 92
Ім'я:
Вадим Мазур
E-mail: [email protected] Телефон: +380445277569 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20001823
22
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

467 855,42 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт кабінету фізики Добротвірського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. за адресою: вул. Івана Франка, 30 в селищі Добротвір Шептицького району Львівської області
Поточний ремонт кабінету фізики Добротвірського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. за адресою: вул. Івана Франка, 30 в селищі Добротвір Шептицького району Львівської області
Ім'я:
Васькевич Галина Вячеславівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380955961800 ЄДРПОУ:
44021606

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

298 425,00 грн без ПДВ

Дивитись