«Придбання захисного модуля ЗМ – 70 місткістю 70 осіб для придбання, облаштування найпростішого укриття захисної фортифікаційної споруди цивільного захисту населення»

Очікувана вартість

2 848 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04390239
Веб сайт:
Адреса:
Україна
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Плетенюк
Володіння мовою:
Телефон:
+380665242869
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Придбання захисного модуля ЗМ – 70 місткістю 70 осіб для придбання, облаштування найпростішого укриття захисної фортифікаційної споруди цивільного захисту населення»

Код ДК 021:2015: 44211100-3 Модульні та переносні споруди

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

4 черв. 2024 – 30 черв. 2024

Місце доставки:

Україна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 черв. 2024 11:47
Не вказано 4 черв. 2024 11:46
Не вказано 4 черв. 2024 11:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 848 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
34856197

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

2 848 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Річківська сільська рада

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
4 черв. 2024 11:24
Опис:
Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, ... Розгорнути
Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, предмет договору про закупівлю, а також вимоги до об’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятого відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий відсоток був зазначений у тендерній документації. Так, 13.05.2024 року Річківською сільською радою було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю «Придбання захисного модуля ЗМ – 70 місткістю 70 осіб для придбання, облаштування найпростішого укриття захисної фортифікаційної споруди цивільного захисту населення» за кодом ДК 021:2015: 44210000-5: Конструкції та їх частини, які були відмінені 21.05.2024 року через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2024-05-13-003621-a. Згорнути

Вас може зацікавити

Спеціальний модульний центр психологічної підтримки та відновлення з його монтажем
Спеціальний модульний центр психологічної підтримки та відновлення з його монтажем
Ім'я:
Вадим Лужняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380739839422 ЄДРПОУ:
26605321
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 500 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Модульна збірно-розбірна споруда (пункт технічного обслуговування)
Модульна збірно-розбірна споруда (пункт технічного обслуговування)
Ім'я:
Вадим Кривобок
E-mail: [email protected] Телефон: 380979745697 ЄДРПОУ:
08803690

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 200 731,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Косяк Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 645 565,00 грн без ПДВ

Дивитись