Електрична енергія (Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг)

Очікувана вартість

360 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20603611
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 07700,, Київська область, ЯГОТИН, ВУЛИЦЯ РОЗУМОВСЬКОГО, будинок 5
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Скринник Лариса
Володіння мовою:
Телефон:
380964786655
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

56 761 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 07700,, Київська область, ЯГОТИН, ВУЛИЦЯ РОЗУМОВСЬКОГО, будинок 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 черв. 2024 11:37

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
360 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кіпещук Ірина Іванівна
Телефон: 0676275614 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42094646
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

360 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЯГОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКСВІТЛО"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
3 черв. 2024 10:41
Опис:
Закупівля електричної енергії Комунальним підприємством Яготинської міської ради « Міськсвітло» здійснюється для забезпечення безперебійного функціонування об’єктів, що знаходяться на балансі Замовника, договірна потужність яких (окрім житлових будин ... Розгорнути
Закупівля електричної енергії Комунальним підприємством Яготинської міської ради « Міськсвітло» здійснюється для забезпечення безперебійного функціонування об’єктів, що знаходяться на балансі Замовника, договірна потужність яких (окрім житлових будинків та гуртожитків) становить менше 50 кВт. Враховуючи обставину, що Постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії, як товару комплексом з усіма послугами (постачання, передача, розподіл) за державним регульованим тарифом та не може відмовити побутовому та/або малому непобутовому споживачу, який знаходиться на території здійснення його діяльності, в укладенні договору постачання електричної енергії, це є переконливим фактором для замовника в процесі обрання підстави для заключення договору без проведення відкритих торгів згідно підпункту 5 пункту 13 Особливостей з ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ». Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Гамзіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380639517991 ЄДРПОУ:
31822150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Непорядкіна Наталія Едуардівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380957761223 ЄДРПОУ:
02540048

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

426 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галина Білоус
E-mail: [email protected] Телефон: +380509609317 ЄДРПОУ:
20544802

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

396 705,00 грн без ПДВ

Дивитись