Медичні матеріали кошти заощадженні від процедури відкриті торги з особливостями UA-2024-05-10-005720-a

Очікувана вартість

18 845,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05499046
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69098, Запорізька область, Запоріжжя, Бочарова, 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Логвин Валентина Анатоліївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380617080730
E-mail:
Факс:
+380617080735

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Іонолат Ф

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

5 штука

Період доставки:

30 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69098, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 12
2

Адгезор файн

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

5 штука

Період доставки:

30 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69098, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 12
3

ННбест

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

5 штука

Період доставки:

30 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69098, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 12
4

Еском 250

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

4 штука

Період доставки:

30 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69098, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 12
5

Еском 250

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

4 штука

Період доставки:

30 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69098, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 12
6

Кальцепаст

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

4 штука

Період доставки:

30 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69098, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 12
7

Рефлектіс

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

4 штука

Період доставки:

30 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69098, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 12
8

Джен реліф

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

1 штука

Період доставки:

30 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69098, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 12
9

Дентін паста Арде кав

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

4 штука

Період доставки:

30 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69098, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 12

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 трав. 2024 14:01

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 845,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Рижков Олександр Вікторович
Телефон: 0617080730 ЄДРПОУ:
2785105158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

18 845,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП Міська стоматологічна поліклініка № 5

Вас може зацікавити

Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: цитрат натрію 3,8%, колір кришки: Блакитний, стерильна
Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: цитрат натрію 3,8%, колір кришки: Блакитний, стерильна
Ім'я:
Діана Ветеневич
E-mail: [email protected] Телефон: +380630480190, +380969713668 ЄДРПОУ:
01998265

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти
Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти
Ім'я:
Онищук Вікторія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380971066866 ЄДРПОУ:
41589220

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

26 915,89 грн без ПДВ

Дивитись
Шпатель отоларингологічний стерильний, дерев'яний (НК 024:2023- 42461 Депресор язика оглядовий; НК 031:2024 - V9001 - ШПАТЕЛІ ДЛЯ ЯЗИКА, ОДНОРАЗОВІ)
Шпатель отоларингологічний стерильний, дерев'яний (НК 024:2023- 42461 Депресор язика оглядовий; НК 031:2024 - V9001 - ШПАТЕЛІ ДЛЯ ЯЗИКА, ОДНОРАЗОВІ)
Ім'я:
Інна Зеленецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380972829587 ЄДРПОУ:
40888750

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

23 551,40 грн без ПДВ

Дивитись