Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Очікувана вартість

13 686,72 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03361661
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36020, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 40-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Трофіменко
Володіння мовою:
Телефон:
+380989799312
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів ГАС BI5904HX

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

28 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19
2

Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів ГАС BI5843HX

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

28 трав. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 трав. 2024 13:35

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
13 686,72 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380532680028 ЄДРПОУ:
36120662

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

13 686,72 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
29 трав. 2024 13:23
Опис:
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, ... Розгорнути
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:
Ірина Кардаш
E-mail: [email protected] Телефон: +380486850307 ЄДРПОУ:
32927653
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування навантажувача BOBCAT S-590, заводський №AZND13353 при напрацюванні 1250 м/год
Послуги з технічного обслуговування навантажувача BOBCAT S-590, заводський №AZND13353 при напрацюванні 1250 м/год
Ім'я:
Бурдейна Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380994698503 ЄДРПОУ:
14321661
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

23 443,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів
Ім'я:
Бурячок Людмила Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380679960014 ЄДРПОУ:
45543373

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

22 737,50 грн без ПДВ

Дивитись