Автогума - 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності. Керуючись п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 та враховуючи принципи здійснення публічних закупівель, визначених Законом та у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин
та існування наявної та нагальної потреби, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів з особливостями закупівля проводиться без застосування електронної системи закупівель шляхом укладання прямого договіру без застосування електронної системи закупівель.
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Шина MISHELIN Pilot Sport 5 215/55R17 91Y XL
Код ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
|
Кількість: 4 штука |
Період доставки:
до 31 трав. 2024
|
Місце доставки: Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 трав. 2024 16:24 | |
| Не вказано | 23 трав. 2024 16:23 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
23 120,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській областіВас може зацікавити
12 218,75 грн без ПДВ
Дивитись30 294,00 грн без ПДВ
Дивитись13 872,67 грн без ПДВ
Дивитись