Мастильні засоби для техніки JCB - 09210000-4 Мастильні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Керуючись п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 та враховуючи принципи здійснення публічних закупівель, визначених Законом та у зв'язку із
виникненням об'єктивних обставин та існування наявної та нагальної потреби, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів з особливостями закупівля проводиться без застосування електронної системи закупівель шляхом укладання прямого договіру без застосування електронної системи закупівель.
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Мастика Waxoil 120-4 500 ml
Код ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
|
Кількість: 10 штука |
Період доставки:
до 31 трав. 2024
|
Місце доставки: Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53 |
| 2 |
4003/2017 Змазка Spesial HP Grease (400 г)
Код ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
|
Кількість: 48 штука |
Період доставки:
до 31 трав. 2024
|
Місце доставки: Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 трав. 2024 15:34 | |
| Не вказано | 23 трав. 2024 15:34 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
14 238,60 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській областіВас може зацікавити
8 250,00 грн без ПДВ
Дивитись12 878,00 грн без ПДВ
Дивитись20 347,80 грн без ПДВ
Дивитись