Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Очікувана вартість

60 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03361661
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36020, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 40-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Трофіменко
Володіння мовою:
Телефон:
+380989799312
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Гарантійне обслуговування, поточний та гарантійний ремонт автомобілів торгової марки «TOYOTA »

Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

23 квіт. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 36020, Полтавська область, м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 трав. 2024 17:01
Електронний підпис 3 трав. 2024 17:04
Документи закупівлі 3 трав. 2024 17:01
Документи закупівлі 3 трав. 2024 17:01

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
60 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380532532180 ЄДРПОУ:
36864697

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

60 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
3 трав. 2024 16:52
Опис:
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, ... Розгорнути
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуга з поточного ремонту транспортного засобу Пожежна АЦ - 3 Scania, реєстраційний номер АЕ 560 Е
Послуга з поточного ремонту транспортного засобу Пожежна АЦ - 3 Scania, реєстраційний номер АЕ 560 Е
Ім'я:
Ірина Дарчич
E-mail: [email protected] Телефон: +380967549460 ЄДРПОУ:
38255196
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

68 235,36 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів та причепу Кіровоградського обласного центру зайнятості впродовж вересня-грудня 2026 року
Послуги з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів та причепу Кіровоградського обласного центру зайнятості впродовж вересня-грудня 2026 року
Ім'я:
Черноус Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380522306014 ЄДРПОУ:
02771569

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

67 333,00 грн без ПДВ

Дивитись
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем
Ім'я:
Гуменний Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380432634261 ЄДРПОУ:
00100227
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

39 719,00 грн без ПДВ

Дивитись