Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Очікувана вартість

9 192,22 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03361661
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36020, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 40-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Трофіменко
Володіння мовою:
Телефон:
+380989799312
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

послуги з гарантійного ремонту та технічного обслуговування Автомобілів Замовника торгової марки «LADA

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

2 одиниця

Період доставки:

25 квіт. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 36020, Полтавська область, м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 30 квіт. 2024 16:15
Технічні специфікації 30 квіт. 2024 16:15
Електронний підпис 30 квіт. 2024 16:18
Технічні специфікації 30 квіт. 2024 16:15
Технічні специфікації 30 квіт. 2024 16:15

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
9 192,22 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
03118340

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

9 192,22 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
30 квіт. 2024 16:00
Опис:
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, ... Розгорнути
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту транспортного засобу DAF 105.460
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу DAF 105.460
Ім'я:
Юрчик Ігор Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380983392350 ЄДРПОУ:
14321726

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 800,00 грн з ПДВ

Дивитись
Послуги з адаптації блоку електронного BCU FORD пожежного автомобіля FORD Trucks 3542 DDC, номер шасі NM0LKXTP6LPU91100 державний номер ВІ 041 Е
Послуги з адаптації блоку електронного BCU FORD пожежного автомобіля FORD Trucks 3542 DDC, номер шасі NM0LKXTP6LPU91100 державний номер ВІ 041 Е
Ім'я:
Світлана Атамась
E-mail: [email protected] Телефон: +380939600090 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38228576

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 555,56 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів TOYOTA HILUX та KIA SPORTAGE
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів TOYOTA HILUX та KIA SPORTAGE
Ім'я:
Загоруйко Сергій Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380997772546 ЄДРПОУ:
14321726

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 750,00 грн з ПДВ

Дивитись