Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань)

Очікувана вартість

27 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 квіт. 2024 14:34

до 2 трав. 2024 14:30

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
29 квіт. 2024 14:34 – 2 трав. 2024 14:30
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
29 квіт. 2024 14:34

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Відміна відкритих торгів у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг за Постановою № 1178

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 квіт. 2024 15:00
Електронний підпис 29 квіт. 2024 15:00

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43288621
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 58001, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА будинок 137
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Світлана Александрюк
Володіння мовою:
Телефон:
+380372514753
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Матеріал дослідження Цільна кров/Сироватка/Плазма
Призначення Виявлення антитіл до Гепатиту C

Кількість:

25 штука

Період доставки:

до 31 трав. 2024

Місце доставки:

Україна, 58000, Чернівецька область, м. Чернівці, Головна 137
2

Тест для виявлення вірусу гепатиту В

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Призначення Виявлення вірусу гепатиту B
Матеріал дослідження Плазма, Сироватка, Цільна кров
Чутливість Від: 80.0
Специфічність Від: 80.0
Формат тесту Тест-касета, Тест-смужка
Метод аналізу ІХА

Кількість:

25 штука

Період доставки:

до 31 трав. 2024

Місце доставки:

Україна, 58001, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 137
3

Тест для визначення антитіл до ВІЛ 1 та 2 типів

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Призначення Виявлення ВІЛ 1 та 2 типів
Матеріал дослідження Плазма, Сироватка, Цільна кров
Чутливість Від: 80.0
Специфічність Від: 80.0
Формат тесту Тест-касета, Тест-смужка
Метод аналізу ІХА

Кількість:

50 штука

Період доставки:

до 31 трав. 2024

Місце доставки:

Україна, 58001, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 137
4

Тест для діагностики сифілісу

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Призначення Тест для діагностики сифілісу
Чутливість Від: 80.0
Специфічність Від: 80.0
Формат тесту Тест-касета, Тест-смужка
Матеріал дослідження Плазма, Сироватка, Цільна кров
Метод аналізу ІХА

Кількість:

100 штука

Період доставки:

до 31 трав. 2024

Місце доставки:

Україна, 58001, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 137
5

Комбінований тест на виявлення ВІЛ1/2, гепатиту С, гепатиту В, сифілісу, W026-C

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Призначення Тест для виявлення гепатиту В, гепатиту С, ВІЛ 1/2, сифілісу
Кількість одиниць в упаковці Від: 1.0
Чутливість Від: 99.0
Специфічність Від: 99.0
Формат тесту Тест-касета, Тест-смужка
Матеріал дослідження Цільна кров, Цільна кров/Сироватка/Плазма
Метод аналізу ІХА

Кількість:

200 штука

Період доставки:

до 31 трав. 2024

Місце доставки:

Україна, 58001, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 137

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 29 квіт. 2024 14:33
Електронний підпис 29 квіт. 2024 14:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
27 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"

Вас може зацікавити

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тести)
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тести)
Ім'я:
Ворожбит Вікторія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380996683500 ЄДРПОУ:
38843710

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

21 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Ім'я:
Александровська Альона Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380679651128 ЄДРПОУ:
01994126

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

52 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана Крюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380951674702 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01987273
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 828,00 грн без ПДВ

Дивитись