Бензин А-95

Очікувана вартість

2 496 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Помилково було опубліковано закупівлю без використання електронної системи замість відкритих торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 черв. 2024 09:11
Не вказано 12 черв. 2024 09:09

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38857922
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 26300, Кіровоградська область, Гайворон, вул. Каштанова, будинок 3
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Князева Марина
Володіння мовою:
Телефон:
380960099908
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-95

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

48 000 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 26300, Кіровоградська область, Гайворон, вул. Каштанова, будинок 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 19 квіт. 2024 10:58
Документи закупівлі 19 квіт. 2024 10:58
Проєкт договору 19 квіт. 2024 10:58

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 496 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Гайворонський комунальник"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Діана Журомська
E-mail: [email protected] Телефон: +380966834535 ЄДРПОУ:
41919831

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 293 249,17 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон
Ім'я:
Юрій Курінний
E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04061576
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 787 965,00 грн без ПДВ

Дивитись
Закупівля дизельного палива ЄВРО в талонах за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 09130000-9 «Нафта і дистиляти».
Закупівля дизельного палива ЄВРО в талонах за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 09130000-9 «Нафта і дистиляти».
Ім'я:
Бортницька Лілія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442413167 ЄДРПОУ:
24521399

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 871 333,33 грн без ПДВ

Дивитись