Електрична енергія, формульне ціноутворення, з розподілом

Ціна тендерної пропозиції = Цфакт * Ф, де Ф – плановий обсяг споживання електричної енергії (кВт*год), який Замовник має намір придбати за результатами цієї процедури закупівлі. Розрахунок ціни відповідно до абз. 1 ч. 3 ст. 22 Закону, за яку Учасник згоден виконати замовлення, повинен здійснюватися наступним чином: Цфакт = (Цод*(1+К/100)+Tп+Тр)*1,2; де: Цфакт – вартість електричної енергії за розрахунковий період; «Цод» – ціна за 1 кВт*год електричної енергії. «Цод» для даної процедури закупівлі не може бути нижчою прогнозованої ціни РДН ОЕС, яка для даної закупівлі становить – 3,56825 грн. за 1 кВт*год без ПДВ. Дане значення визначено як середньозважену ціну на РДН у торговій зоні Об'єднана Енергетична Система за лютий 2024 року – 3,26858 грн. за 1 кВт*год без ПДВ за даними ДП «Оператор ринку», розміщеними на його веб-сайті www.oree.com.ua, з урахуванням індикатора діапазону можливого коливання ціни в періоді постачання. Замовник встановлює величину цього індикатора однакову для всіх Учасників. «Цод» не включає ПДВ, Тп, Тр, К. «Тп» – тариф на передачу електричної енергії встановлюється постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» від 09.12.2023 № 2322 «Тп» є регульованою складовою ціни Договору – 0,52857 грн. за 1 кВт*год без ПДВ. «Тр» – тариф на розподіл електричної енергії встановлюється постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» із застосуванням стимулюючого регулювання» від 09.12.2023 № 2324 «Тр» є регульованою складовою ціни Договору. «1,2» - математичне вираження ставки податку на додану вартість (ПДВ – 20%), яке нараховується згідно Податкового кодексу України. «К» – коефіцієнт прибутковості Постачальника (маржа, вартість послуг Учасника), запропонований Учасником у відсотках від загальної ціни тендерної пропозиції (Цод), % *. *Примітка: «К» – коефіцієнт прибутковості Постачальника (маржа, вартість послуг Учасника), що визначається Учасником у ціні своєї тендерної пропозиції, не може бути величиною від’ємною, в тому числі за результатами електронного аукціону. З метою запобігання демпінгу Учасників, Замовник буде відхиляти пропозиції Учасників, в яких величина маржі буде від’ємна, в тому числі за результатами електронного аукціону.

Очікувана вартість

170 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 квіт. 2024 13:09

до 4 квіт. 2024 12:54

Кваліфікація

з 4 квіт. 2024 12:56

до 5 квіт. 2024 15:43

Пропозиції розглянуто

з 5 квіт. 2024 15:43

до 11 квіт. 2024 16:54

Подання пропозицій:
1 квіт. 2024 13:09 – 4 квіт. 2024 12:54
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
1 квіт. 2024 13:09

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43913323
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23252, Вінницька область, селище міського типу Вороновиця, вул.Гагаріна, будинок 20
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марія Ткачук
Володіння мовою:
Телефон:
+380975753675
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія, формульне ціноутворення, з розподілом

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Термін без обмежень
Відповідність ДСТУ EN 50160:2014, та іншим вимогам згідно держстандарту Да
Послуги розподілу включено Да
Тариф формульне ціноутворення

Кількість:

22 309 кіловат-година

Період доставки:

10 квіт. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 23252, Вінницька область, Вінницький р-н, смт.Вороновиця, вул.Якова Гальчевського, 20

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 квіт. 2024 13:07
Проєкт договору 1 квіт. 2024 13:03

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
170 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники закупівлі

Ім'я:
Бурячинський Сергій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380979270601 ЄДРПОУ:
32654545
23
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 3 квіт. 2024 17:41
Електронний підпис 3 квіт. 2024 17:41

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 5 квіт. 2024 15:33
Не вказано 5 квіт. 2024 15:35
Електронний підпис 5 квіт. 2024 15:40

Пропозиція

162 186,43 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Качалка Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380501797888 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41835359
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 1 квіт. 2024 13:09
Електронний підпис 1 квіт. 2024 13:09

Пропозиція

163 971,15 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Спеціаліст з публічних закупівель
E-mail: [email protected] Телефон: 380960114860 ЄДРПОУ:
41987461
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 квіт. 2024 13:11
Технічні специфікації 1 квіт. 2024 13:10

Пропозиція

163 971,15 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Олександр Кравець
E-mail: [email protected] Телефон: +380665201810 ЄДРПОУ:
39624119
24
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 1 квіт. 2024 13:25
Електронний підпис 1 квіт. 2024 13:26
Електронний підпис 1 квіт. 2024 13:26

Пропозиція

163 971,15 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380672535393 ЄДРПОУ:
44317705

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 1 квіт. 2024 17:35
Електронний підпис 1 квіт. 2024 17:35

Пропозиція

163 971,15 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Юрій Подзолков
E-mail: [email protected] Телефон: +380981371485 ЄДРПОУ:
45297596
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 квіт. 2024 13:47
Технічні специфікації 2 квіт. 2024 13:46
Електронний підпис 2 квіт. 2024 13:47

Пропозиція

164 926,40 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Підлісний Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380985886362 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41447959
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 квіт. 2024 14:00
Технічні специфікації 1 квіт. 2024 14:00

Пропозиція

169 325,31 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Людмила Ткач
E-mail: [email protected] Телефон: +380961643862 ЄДРПОУ:
42269550

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

91 770,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Пастухова Лариса Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382719577 Факс:
+380382719570
ЄДРПОУ:
02362894

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

272 946,17 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Петрівна Шатіро
E-mail: [email protected] Телефон: +380567462640, +380567462642 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02216000

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 068,97 грн без ПДВ

Дивитись