Послуги по обробки баз даних, супроводу програмного забезпеченння i промислової експлуатацii комп'ютерної програми "Iнформацiйно-анапiтичний комплекс систем автоматизацii комунальних пiдприємств - GKH. IN.UA ". Системи "Розрахунки з Населенням", "Розрахунки з юридичними особами - Промисловiсть".

Очікувана вартість

108 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36555336
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 63506, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців, 61
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Житєньов
Володіння мовою:
Телефон:
+380961496903
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з відновлення (за січень – березень) та обробки баз даних, супроводу програмного забезпечення (ПЗ) і промислової експлуатації інформаційно-аналітичного комплексу систем автоматизації комунальних підприємств – GKH.IN.UA. Білінгові системи: «Розрахунки з Населенням» та системи «Промисловість» (для розрахунків з юридичними особами).

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 квіт. 2024 – 30 квіт. 2024

Місце доставки:

Україна, 63506, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців, 61
2

Послуги з обробки баз даних, супроводу програмного забезпечення (ПЗ) і промислової експлуатації інформаційно-аналітичного комплексу систем автоматизації комунальних підприємств – GKH.IN.UA. Білінгові системи: «Розрахунки з Населенням» та системи «Промисловість» (для розрахунків з юридичними особами).

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

9 послуга

Період доставки:

1 квіт. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 63506, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців, 61

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 бер. 2024 15:08
Електронний підпис 26 бер. 2024 15:09

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
108 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: 0577171999 ЄДРПОУ:
37575903

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 бер. 2024 15:09

Пропозиція

108 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "Чугуїввода"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись