Спирт етиловий 70% 100 мл.; Спирт етиловий 96% 100 мл.

Спирт етиловий 70% 100 мл.; Спирт етиловий 96% 100 мл.

Очікувана вартість

1 810 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 бер. 2024 11:08

до 22 бер. 2024 10:00

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 бер. 2024 11:08 – 22 бер. 2024 10:00
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
19 бер. 2024 11:08

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість здійснення закупівлі внаслідок непереборної сили

Пояснення

неможливість внесення змін в оголошення про проведення закупівлі (вказана невірна кількість товарів)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 бер. 2024 15:18
Електронний підпис 19 бер. 2024 15:16
Не вказано 19 бер. 2024 15:13

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01983163
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 43005, Волинська область, м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 21
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вікторія Устименко
Володіння мовою:
Телефон:
+380332773111
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Спирт етиловий 70% 100 мл.

Код ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
Код INN: Ethanol
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Вміст спирту 70 %
Об'єм 100.0
Тип пакування Флакон
Форма випуску Розчин
Класифікація згідно АТХ D08AX08
Класифікація згідно МНН Ethanol

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 43005, Волинська область, м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 21
2

Спирт етиловий 96% 100 мл.

Код ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
Код INN: Ethanol
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Вміст спирту 96 %
Об'єм 100.0
Тип пакування Флакон
Форма випуску Розчин
Класифікація згідно АТХ D08AX08
Класифікація згідно МНН Ethanol

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 43005, Волинська область, м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 21

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 19 бер. 2024 11:06
Електронний підпис 19 бер. 2024 11:08

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 810 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Кошкіна Ірина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380512444992 ЄДРПОУ:
04592434

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 418 702,08 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тая Плахотнюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380982631477 ЄДРПОУ:
02005473

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 394 165,42 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Вагін
E-mail: [email protected] Телефон: +380967258765 ЄДРПОУ:
34712085
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись