Надання електронних комунікаційних послуг бізнес-мережі Лот 3 (Хустська філія) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 64210000-1 — Послуги телефонного зв’язку та передачі
даних UA-2024-02-14-001591-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Надання електронних комунікаційних послуг бізнес-мережі Лот 3 (Хустська філія)
Код ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 бер. 2024 15:41 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 бер. 2024 15:42 | |
| Не вказано | 18 бер. 2024 15:42 | |
| Не вказано | 18 бер. 2024 15:41 | |
| Не вказано | 18 бер. 2024 15:42 |
Пропозиція
100 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту