код ДК 021:2015: 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Ремонт автомобіля легкового «Renault – Logan»)

Очікувана вартість

24 880,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14233274
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 14034, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Грушевського Михайла, будинок 168б
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Леся Маркович
Володіння мовою:
Телефон:
+380979711440
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ремонт автомобіля легкового «Renault – Logan»

Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів

Кількість:

21 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 бер. 2024 10:14
Не вказано 13 бер. 2024 10:14
Електронний підпис 13 бер. 2024 10:15
Не вказано 13 бер. 2024 10:14

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
24 880,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
2924201954

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 13 бер. 2024 10:15

Пропозиція

24 880,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
13 бер. 2024 10:08
Опис:
Обґрунтування підстави застосування виключення за пп. 6 п. 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. П ... Розгорнути
Обґрунтування підстави застосування виключення за пп. 6 п. 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Згорнути

Вас може зацікавити

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем
Ім'я:
Гуменний Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380432634261 ЄДРПОУ:
00100227
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

39 719,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту, технічного обслуговування та діагностики службового автомобіля
Послуги з поточного ремонту, технічного обслуговування та діагностики службового автомобіля
Ім'я:
Руслан Рябодзей
E-mail: [email protected] Телефон: +380673037988 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108866
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

41 666,66 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автомобіля
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автомобіля
Ім'я:
Руслан Рябодзей
E-mail: [email protected] Телефон: +380673037988 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108866
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

33 333,33 грн без ПДВ

Дивитись