Розподіл електричної енергії(Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, як виняток, на підставі підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників,
передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Розподіл електричної енергії
Код ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергії
|
Кількість: 30 531 Кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 66400, Одеська область, м.Ананьїв, вул.Соборна №30в |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 бер. 2024 11:11 | |
| Документи закупівлі | 7 бер. 2024 11:11 | |
| Електронний підпис | 7 бер. 2024 11:29 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 7 бер. 2024 11:27 |
Пропозиція
63 389,32 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту