Лист полікарбонатний (код дк 021:2015-44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами),

Очікувана вартість

56 983,50 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
13489818
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84307, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛ. КОНРАДА ГАМПЕРА, будинок 5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Коструб
Володіння мовою:
Телефон:
+380968956094
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Лист полікарбонатний SOTON СПК UV 10Н /2 6000 *2100,безбарвний

Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами

Кількість:

126 грам на квадратний метр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Донецька область, Краматорський район, селище міського типу Ясногірка, вул.Сенченка Петра, буд. 75

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 бер. 2024 14:38

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
56 983,50 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
1986815163

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 4 бер. 2024 14:38

Пропозиція

56 983,50 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛЬНИЦЯ ПО РЕМОНТУ, УТРИМАННЮ АВТОШЛЯХІВ ТА СПОРУДЖЕНЬ НА НИХ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
4 бер. 2024 14:57
Опис:
Відповідно до пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правово ... Розгорнути
Відповідно до пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», - для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою, ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою, ніж 1,5 млн. гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. На даний момент необхідно здійснити закупівлю по предмету: Лист полікарбонатний, профіль, термошайба полікарбонатна з очікуваною вартістю 64 375,42 грн. без ПДВ. Укладання договору є можливим з ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Гриценко Валентина Парфирівна. Враховуючи те, що очікувана вартість вищевказаного предмету закупівлі не перевищує 100 тис. грн. є можливим здійснення закупівлі без використання електронного каталогу та/або процедури відкритих торгів, з публікацією в електронній системі звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання системи. Керуючись вищезазначеним, уповноважена особа вирішила: 1. Внести вищевказану закупівлю до річного плану закупівель КП «ДРУАС» на 2024 рік 2. Здійснити закупівлю по предмету: лист полікарбонатний (код дк 021:2015-4 Згорнути

Вас може зацікавити

Плівка поліетиленова Мікрон 1,5 м , 50 м.п ,200 мкм
Плівка поліетиленова Мікрон 1,5 м , 50 м.п ,200 мкм
Ім'я:
Олег Варещук
E-mail: [email protected] Телефон: +380677449592 ЄДРПОУ:
26639679

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

75 900,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жінко Назар Богданович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673503262 Факс:
+380444544025
ЄДРПОУ:
26606906

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

59 950,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Дарія Черненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380982933689 ЄДРПОУ:
38283752

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

40 555,25 грн без ПДВ

Дивитись