Бензин А-95 (ДК 021:2015 09132000-3)

Очікувана вартість

135 730,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26370622
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52441, Дніпропетровська область, Солонянський район, селище міського типу Новопокровка, ВУЛИЦЯ РОБОЧА, будинок 22
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валерій Горб
Володіння мовою:
Телефон:
+380966200430
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-95 (ДК 021:2015 09132000-3)

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

2 770 літр

Період доставки:

26 лют. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, смт. Новопокровка, Робоча,22

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 лют. 2024 16:12
Не вказано 29 лют. 2024 16:12
Електронний підпис 29 лют. 2024 16:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
135 730,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
44574166
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 29 лют. 2024 16:13

Пропозиція

135 730,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника МПК №1 с.Новопокровка

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
29 лют. 2024 16:06
Опис:
Керуючись п.13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму в ... Розгорнути
Керуючись п.13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та з метою безперебійної роботи КЗ МПК №1; Абзацом 1 п.п. 4 п. 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару якщо існує нагальна потреба (недостатня кількість пального та збільшення кількості пожеж у зв’язку з погодними умовами) у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Підсумовуючи вищенаведене, існує нагальна потреба так як збільшилась кількість пожеж, недостатня кількість пального. Розпорядження Новопокровської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області №04-ог від 26.02.24р. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Онуфрієва Олена
E-mail: [email protected] Телефон: 380978733064 ЄДРПОУ:
38096553

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

182 204,17 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Нафтопродукти)
ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Нафтопродукти)
Ім'я:
Абрамова Ганна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380500741950 ЄДРПОУ:
40996564

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

68 484,17 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жорнова Наталія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380961561673 ЄДРПОУ:
00729116

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

212 500,00 грн без ПДВ

Дивитись