Вата медична, нестерильна (НК 024:2019 код 58232 - Рулон ватний нестерильний); Бинт гіпсовий 20 см х 2,7 м (НК 024:2019 код 33056 - Матеріал для накладення гіпсової пов'язки) згідно ДК 021:2015 код 33140000-3 Медичні матеріали

На виконання вимог п. 57 Постанови КМУ від 14.09.2020 № 822 "Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу" у даному електронному полі зазначається наступна інформація: Умови поставки: поставка товару (медичних виробів) на адресу Замовника здійснюється партіями за попередніми заявками Замовника до 31.12.2024 включно; строк виконання заявки – не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати її отримання від Замовника; вантажно-розвантажувальні роботи на місці доставки здійснюються постачальником. Умови оплати: розрахунок за поставлену партію товару здійснюється в розмірі 100 % упродовж 30 (тридцяти) календарних днів з дати поставки товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу видаткової накладної / акта про прийняття- передання товару. Умови укладення договору з переможцем відбору: Замовник укладає договір з переможцем відбору не пізніше ніж через 5 календарних днів з дня визначення електронною системою закупівель постачальника переможцем відбору. Умови договору не можуть відрізнятися від умов, визначених замовником у запиті пропозицій постачальників, зокрема у проекті договору, що є складовою частиною запиту пропозицій постачальників, та/або пропозиції переможця відбору, крім випадку зменшення ціни договору без зміни обсягу. Протягом робочого дня після оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір, переможець відбору надсилає на електронну адресу уповноваженої особи замовника заповнений проєкт Договору (формат Word) відповідно до проекту договору в запиті пропозицій постачальників, для перевірки та узгодження. Після перевірки та узгодження переможець відбору повинен відправити замовнику поштою (кур’єрською службою) два примірники підписаного договору не пізніше наступного дня на поштову адресу: 49074, м. Дніпро, вул. Батумська, 13. Не отримання примірників договору, а також отримання не повного пакету документів, протягом 5 днів з дня визначення електронною системою закупівель постачальника переможцем відбору, буде трактуватись замовником як відмова переможця від укладення договору, що є підставою для відхилення пропозиції переможця відбору відповідно до підпункту 1 пункту 64 Постанови КМУ № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» (із змінами та доповненнями). У випадку відмови від укладення договору переможець відбору повинен надіслати замовнику листа на поштову адресу: 49074, м. Дніпро, вул. Батумська, 13 та електронного листа на електронну пошту: [email protected] про відмову від укладення договору Якщо підписантом договору про закупівлю за результатом цього запиту ціни пропозиції є особа, яка не є керівником, зазначеним у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з договором про закупівлю надати документ, яким підтверджується повноваження цієї особи підписувати договори (довіреність, доручення на таку особу тощо.

Очікувана вартість

936 842,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 20 лют. 2024 12:57

до 23 лют. 2024 00:00

Кваліфікація

з 23 лют. 2024 00:03

до 29 лют. 2024 13:01

Пропозиції розглянуто

з 29 лют. 2024 13:01

до 6 бер. 2024 10:16

Подання пропозицій:
20 лют. 2024 12:57 – 23 лют. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
20 лют. 2024 12:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01984441
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49074, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Батумська, буд. 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Гуменна
Володіння мовою:
Телефон:
+380991759471
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вата медична, нестерильна, 100% бавовна, Форма викладення :Зіг-заг, Гіпоалергенна, Засміченість 0.67, Вага : 500 г

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Засміченість 0.67
Вага 500 г
Форма викладення Зіг-заг
Матеріал 100% бавовна
Стерильність Нет
Гіпоалергенність Да

Кількість:

1 600 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Батумська, 13; просп. Мануйлівський, 29
2

Бинт гіпсовий 20 см х 2,7 м № 1

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Тип пакування Індивідуальна упаковка
Кількість одиниць в упаковці 1
Мінімальний час схоплювання Від: 2.0
Довжина 2.7 - 2.79
Ширина 20.0 - 20.9
Поверхнева щільність Від: 300.0
Склад Гіпс

Кількість:

25 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Батумська, 13; просп. Мануйлівський, 29

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 20 лют. 2024 12:57
Електронний підпис 20 лют. 2024 12:57

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
936 842,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники закупівлі

Ім'я:
Мушинський Владислав Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380676313958 ЄДРПОУ:
2397100304

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 22 лют. 2024 11:03
Технічні специфікації 22 лют. 2024 11:02
Електронний підпис 22 лют. 2024 11:03

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 лют. 2024 15:52
Не вказано 26 лют. 2024 15:51
Не вказано 26 лют. 2024 15:51

Пропозиція

690 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Павло Васьків
E-mail: [email protected] Телефон: 380687731387 ЄДРПОУ:
3343111156
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 20 лют. 2024 18:21
Електронний підпис 20 лют. 2024 18:21

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 лют. 2024 13:00
Електронний підпис 29 лют. 2024 13:01
Не вказано 29 лют. 2024 13:00

Пропозиція

898 700,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Юрій Середа
E-mail: [email protected] Телефон: +380973234740 ЄДРПОУ:
2786104614

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лют. 2024 19:18
Технічні специфікації 21 лют. 2024 19:17
Електронний підпис 21 лют. 2024 19:18

Пропозиція

905 840,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Сергій Кантемир
E-mail: [email protected] Телефон: +380672233404 ЄДРПОУ:
45099150
34
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 20 лют. 2024 13:37
Електронний підпис 20 лют. 2024 13:58
Електронний підпис 20 лют. 2024 13:58

Пропозиція

931 787,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня №6» Дніпровської міської ради

Вас може зацікавити

ДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Набір реагентів для визначення Феритину (25 тестів/набір), 53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102070102 ФЕРИТИН, 33141625-7; Набір реагентів для визначення рівня Імуноглобуліну G (25 тестів/набір), 53785 Загальний імуноглобулін G (загальний IgG) IVD (діагностика in vitro), комплект, нефелометрія/ турбідиметрія, W0102010105 ІМУНОГЛОБУЛІН G, 33141625-7; Контроль Феритину (2фл х 1мл), 41928 Феритин IVD (діагностика in vitro), контроль, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Контроль Імуноглобуліну G (2фл х 1мл), 41353 Загальний імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-A, 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-В, 52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-АВ, 46442 Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-D ІgM, 52647 AHTU-Rh(D)групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Реагентна суміш анти-D ІgG/ІgM, 52688 Групові еритроцитарні варіабельні Rh(D) категорії VI IVD (діагностика in vitro), антитіла, реакція аглютинації, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-С, 52546 Анти-C [RH002] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-c, 52547 Анти-C [RH004] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-Е, 52562 Анти-E [RH003] групове типування еритроцитів IVD, антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-е, 52563 Анти-E [RH005] групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Моноклональний реагент анти-К, 52593 Анти-K (KEL001) групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030501 ІНШІ РЕАКТИВИ ДЛЯ ТИПУВАННЯ АНТИГЕНІВ, 33141625-7; Людський антиглобулін, 46948 Багатоспецифічний імуноглобулін G до глобуліну людини (IgG) IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030305 МОНОСПЕЦИФІЧНА СИРОВАТКА ДЛЯ АНТИЛЮДСЬКОГО ГЛОБУЛІНУ, 33141625-7; Набір №1 Стандартні еритроцити для визначення груп крові людини за системами AB0, Rhesus, 52691 Стандартні еритроцити для перехресного визначення груп крові за системою AB0 IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W0103030499 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; Комплект для забору капілярної крові об'єм 1,0 мл одноразового використання стерильний, 63061 Система взяття капілярної крові IVD (діагностика in vitro), W0501010299 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАБОРУ КАПІЛЯРНОЇ КРОВІ – ІНШЕ, 33141300-3; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова нестерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова стерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Набір реактивів Загальний білок (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W01010230 ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК, 33141625-7; Калібратори гемоглобіну (3х1,5 мл), 55874 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010504 ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ ГЕМОГЛОБІНУ, 33141625-7; Желатин 10% - 10х10 мл, 52740 Елюювання антитіл до еритроцитів IVD (діагностика in vitro), реагент, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Набір реактивів Гемоглобін (2000 мл/ 800 макс. визнач.), 55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W0103010201 АНАЛІЗИ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГЕМОГЛОБІНУ (ЗАГАЛЬНИЙ HB), 33141625-7; Набір реактивів Альбумін (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, W0102010309 АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН, 33141625-7; Фарби за Грамом з фуксином Ціля-1000, 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro), W020304 ПІГМЕНТ ДЛЯ МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ФАРБУВАННЯ ЗА ГРАМОМ, 33141625-7; Азур-еозин за Романовським-1000, 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір, W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ, 33141625-7; Фіксатор еозин за Май-Грюнвальдом-1000, 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro), W0104010804 БАРВНИКИ, 33141625-7; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 5х5 см (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 7,5х7,5 (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; СпЛ Контроль Норма (1х5 мл), 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050101 АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ), 33141625-7; СпЛ RBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55868 Підрахунок еритроцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103030499КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; СпЛ WBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 56225 Лейкоцити, підрахунок клітин IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103080402 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЛЕЙКОЦИТІВ, 33141625-7; СпЛ PLT-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55871 Підрахунок тромбоцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010505 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТРОМБОЦИТІВ, 33141625-7; Фактор-VIII-тест (40 визнач.) 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку, W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII, 33141625-7; Фібриноген-тест (100 визнач.), 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І), 33141625-7; Набір реактивів Білкові фракції (600 мл/ 20 макс. визнач.), 53592 Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102010399 ТРАНСПОРТНІ БІЛКИ – ІНШЕ, 33141625-7).
ДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Набір реагентів для визначення Феритину (25 тестів/набір), 53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102070102 ФЕРИТИН, 33141625-7; Набір реагентів для визначення рів...
Ім'я:
Ольга Данилюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380332720063 ЄДРПОУ:
01982867

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

990 325,00 грн без ПДВ

Дивитись
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): XL; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, без валика, з клейкою смугою, з антимікробним внутрішнім покриттям, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7; Бахіли медичні, Низькі, матеріал: Поліетилен, кріплення: Гумки(Резинки), нестерильні, щільність матеріалу: 31-40 г/м2; Шапочка медична одноразова, нестерильна, розмір універсальний, на зав'язці
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: не...
Ім'я:
Бєлашенко Дарина Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380935721028 ЄДРПОУ:
22689195

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

537 383,17 грн без ПДВ

Дивитись
ШПРИЦИ ТА СИСТЕМИ ДЛЯ ІНФУЗІЙ, 9 (дев'ять) найменувань
ШПРИЦИ ТА СИСТЕМИ ДЛЯ ІНФУЗІЙ, 9 (дев'ять) найменувань
Ім'я:
Падалка Дмитро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380442755666 Веб сайт: ЄДРПОУ:
45227272

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

677 200,00 грн без ПДВ

Дивитись