Природний газ (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2024-02-06-002485-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2024-02-06-002485-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Очікувана вартість

79 458,67 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20564325
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 78665, Івано-Франківська область, селище міського типу Кути, вулиця Стуса, 4Б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бринська Любов Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380964533292
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Кількість:

4 800 метри кубічні

Період доставки:

до 15 квіт. 2024

Місце доставки:

Україна, 78665, Івано-Франківська область, селище міського типу Кути, ВУЛИЦЯ В.СТУСА, будинок 4Б (у загальному потоці природний газ у внутрішній точці виходу з газотранспортної системи)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 лют. 2024 20:47

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
79 458,67 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Ольга НАГІНА
E-mail: [email protected] Телефон: +380445370544 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 лют. 2024 20:45
Підписаний договір 19 лют. 2024 20:45
Підписаний договір 19 лют. 2024 20:45
Підписаний договір 19 лют. 2024 20:45

Пропозиція

79 458,67 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУТСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ПОКУТЯНКА" КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Лариса Швед
E-mail: [email protected] Телефон: +380661147283 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38458777

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

98 052,45 грн без ПДВ

Дивитись
09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 - Природний газ)
09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 - Природний газ)
Ім'я:
Шишкіна Олена Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972734339 Факс:
+380516891591
ЄДРПОУ:
43892199

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

63 947,25 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Мирослава Борисівна Атаманенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380633026292 ЄДРПОУ:
20098449

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 164,67 грн без ПДВ

Дивитись