Правова(правнича) допомога

Очікувана вартість

198 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43937847
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 39763, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Кам'яні Потоки, вул. Миру, будинок 19
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Міщенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380970673832
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Правова(правнича) допомога

Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 39763, Полтавська область, с. Кам'яні Потоки, Миру, 19

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лют. 2024 16:51
Електронний підпис 19 лют. 2024 16:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
198 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380680854005 ЄДРПОУ:
3435908018

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лют. 2024 16:54

Пропозиція

198 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ПОСЛУГ ТА СПРАВ ДІТЕЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАМ'ЯНОПОТОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
19 лют. 2024 16:54
Опис:
Відповідно до підпункту 9 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, ... Розгорнути
Відповідно до підпункту 9 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності. Замовнику для виконання своїх завдань необхідно закупити адвокатські послуги, у відповідності до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Документальним підтвердженням статусу адвоката є наступні документи: - свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю - посвідчення адвоката України. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2024 рік у послугах за предметом закупівлі Правова (правнича) допомога (ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: код 79110000-8 Послуги з юридичного консультування) необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та /або електронного каталогу для закупівлі послуги шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель. Згорнути