Послуги з розподілу електричної енергії

Очікувана вартість

49 303,68 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33628516
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01001, Київська область, Київ, вулиця Хрещатик, будинок 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юрій Кострицький
Володіння мовою:
Телефон:
380504413070
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з розподілу електричної енергії

Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії

Кількість:

53 500 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 02154, м. Київ, бульвар Ігоря Шамо,12-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лют. 2024 11:57

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
49 303,68 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Скубак І.Ю.
E-mail: [email protected] Телефон: +380442021588 ЄДРПОУ:
41946011
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 15 лют. 2024 11:56

Пропозиція

49 303,68 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Дитячо-юнацька спортивна школа "Старт"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
15 лют. 2024 11:53
Опис:
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — абзац 3 підпункт 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період ді ... Розгорнути
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — абзац 3 підпункт 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі — Особливості), а саме: «відсутність конкуренції з технічних причин». З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями абзац 3 підпункт 5 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю «Послуги зрозподілу електричної енергії» шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару. Згорнути