Поточний ремонт приміщень комунального закладу «Палац учнівської молоді Луцької міської ради» на вул. Шопена, 18 у м. Луцьку Волинської області

Очікувана вартість

523 784,40 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44186267
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 43025, Волинська область, Луцьк, вул.Шевченка, будинок 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Куць Оксана Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380332723160
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт приміщень комунального закладу «Палац учнівської молоді Луцької міської ради» на вул. Шопена, 18 у м. Луцьку Волинської області

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 43025, Волинська область, Луцьк, вул. Шопена, будинок 18

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 лют. 2024 16:59
Електронний підпис 7 лют. 2024 17:09
Не вказано 7 лют. 2024 16:59

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
523 784,40 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Токарчук Віктор Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380332710355 ЄДРПОУ:
2323400056

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 7 лют. 2024 17:07

Пропозиція

523 784,40 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент освіти Луцької міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
7 лют. 2024 16:30
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про пуб ... Розгорнути
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 Згорнути

Вас може зацікавити

Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Сергій Крохмаль
E-mail: [email protected] Телефон: +380472337112 ЄДРПОУ:
26631946

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

285 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ БУЛЬВ. ГАВЕЛА ВАЦЛАВА, 53 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ БУЛЬВ. ГАВЕЛА ВАЦЛАВА, 53 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельног...
Ім'я:
Ткачик Віта Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380681450982 ЄДРПОУ:
35756919

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

686 176,40 грн з ПДВ

Дивитись
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ БУЛЬВ. ГАВЕЛА ВАЦЛАВА, 49 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ БУЛЬВ. ГАВЕЛА ВАЦЛАВА, 49 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельног...
Ім'я:
Ткачик Віта Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380681450982 ЄДРПОУ:
35756919

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

686 176,40 грн з ПДВ

Дивитись