Постачання електричної енергії

Очікувана вартість

204 200,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25667610
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08010, Київська область, смт Кодра, вул. Ковпака 44
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Топюк Ангеліна Олегівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380686953125
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання електричної енергії

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

26 623 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 08010, Київська область, смт. Кодра, вул. Незалежності, 44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 2 лют. 2024 17:55
Електронний підпис 2 лют. 2024 18:00
Документи закупівлі 2 лют. 2024 17:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
204 200,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Давидчук Наталя Петрівна
Телефон: 0442471077 ЄДРПОУ:
42094646
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 2 лют. 2024 17:58

Пропозиція

204 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Кодрянський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
2 лют. 2024 17:48
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 постанови Kaбiнemу Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних зaку ... Розгорнути
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 постанови Kaбiнemу Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних зaкупівель товарів, робіт i noслyг для замовників, передбачених Законом України про публічні закупівлі», на nepioд дії правового режиму воєнного стану в Укpaїні та протягом 90 днів з дня йoгo припинення a6o скасування». Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Гук
E-mail: [email protected] Телефон: +380504642836 ЄДРПОУ:
14202233

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

367 131,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія ЖАРА
E-mail: [email protected] Телефон: +380634235288 ЄДРПОУ:
43917808

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 466,76 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гузенко Любов
E-mail: [email protected] Телефон: 380505982421 ЄДРПОУ:
41579610

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

389 332,50 грн без ПДВ

Дивитись