Електрична енергія

Очікувана вартість

1 065 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43438312
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 15300, Чернігівська область, Корюківський р-н, м. Корюківка, вул. ВОКЗАЛЬНА, буд. 8А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Людмила Навродська
Володіння мовою:
Телефон:
+380957592155
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

127 590 Кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 15300, Чернігівська область, Корюківка, вул.Вокзальна,8 А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 1 лют. 2024 14:15
Документи закупівлі 1 лют. 2024 14:15
Документи закупівлі 1 лют. 2024 14:15
Електронний підпис 1 лют. 2024 14:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 065 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380462654629 ЄДРПОУ:
41823846
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 1 лют. 2024 14:17

Пропозиція

1 065 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОРЮКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "КУБ" КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
1 лют. 2024 13:27
Опис:
Закупівля здійснюється відповідно до очікуваної потреби на 2024 рік на підставі абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених З ... Розгорнути
Закупівля здійснюється відповідно до очікуваної потреби на 2024 рік на підставі абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 зі змінами та доповненнями, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі: - укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Наталія Потерлевич
E-mail: [email protected] Телефон: +380332280827 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02909915
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

553 543,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Добровольський Олексій
E-mail: [email protected] Телефон: 380682629892 ЄДРПОУ:
39309315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

887 204,40 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вікторія Яковлева
E-mail: [email protected] Телефон: +380990019252 ЄДРПОУ:
31014118

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 420 833,33 грн без ПДВ

Дивитись