Постачання електричної енергії

Очікувана вартість

204 200,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість здійснення закупівлі внаслідок непереборної сили

Пояснення

Під час оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель було допущено технічно помилку. Пропонується відмінити закупівлю та оголосити повторно.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 лют. 2024 18:26
Не вказано 2 лют. 2024 18:25

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25667610
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08010, Київська область, смт Кодра, вул. Ковпака 44
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Топюк Ангеліна Олегівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380686953125
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання електричної енергії

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

26 623 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 08010, Київська область, смт. Кодра, вул. Незалежності, 44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 1 лют. 2024 10:24
Документи закупівлі 1 лют. 2024 10:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
204 200,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Давидчук Наталя Петрівна
Телефон: 0442471077 ЄДРПОУ:
42094646
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Немає завантажених документів

Пропозиція

204 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Кодрянський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
1 лют. 2024 09:32
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 постанови Kaбiнemу Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних зaку ... Розгорнути
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 постанови Kaбiнemу Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних зaкупівель товарів, робіт i noслyг для замовників, передбачених Законом України про публічні закупівлі», на nepioд дії правового режиму воєнного стану в Укpaїні та протягом 90 днів з дня йoгo припинення a6o скасування». Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Пастухова Лариса Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382719577 Факс:
+380382719570
ЄДРПОУ:
02362894

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

272 946,17 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Валерія Мороз
E-mail: [email protected] Телефон: +380993494249 ЄДРПОУ:
01981460
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

166 653,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Софія Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380505613790 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21436380

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

178 212,00 грн без ПДВ

Дивитись