Мясо( філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене) Відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму
воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року №1178, а саме відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом (Ідентифікатор закупівлі UA-2024-01-21-000936-a).
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Стегно куряче охолоджене
Код ДК 021:2015:
15112130-6 Курятина
|
Кількість: 1 000 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32263, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 2 |
Філе куряче охолоджене
Код ДК 021:2015:
15112130-6 Курятина
|
Кількість: 1 000 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32263, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 31 січ. 2024 15:33 | |
| Не вказано | 31 січ. 2024 15:15 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 31 січ. 2024 15:32 |
Пропозиція
285 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Зяньковецький психоневрологічний інтернатВас може зацікавити
326 700,00 грн без ПДВ
Дивитись428 400,00 грн без ПДВ
Дивитись