Електрична енергія (універсальна послуга)

Очікувана вартість

1 139 853,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36277946
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 81053, Львівська область, Новояворівськ, Яворівський район, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, будинок 3
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Пилипович Віктор Олексійович
Володіння мовою:
Телефон:
380676767031
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (універсальна послуга)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

150 000 кіловат

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 81053, Львівська область, Новояворівськ, Яворівський район, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, будинок 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 січ. 2024 16:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 139 853,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42092130
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 30 січ. 2024 16:53
Підписаний договір 30 січ. 2024 16:53

Пропозиція

1 139 853,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) "ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС "СТАРТ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
30 січ. 2024 15:47
Опис:
Абзацем 5 підпункту 5 ч. 1 п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його прип ... Розгорнути
Абзацем 5 підпункту 5 ч. 1 п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 р. (далі – Особливості), передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання - у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії. Відповідно до п. 93 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII (далі – Закон), універсальна послуга - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Білоус Антон Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380662887478 ЄДРПОУ:
45120935
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 013 347,00 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 – 09310000-5- Електрична енергія
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 – 09310000-5- Електрична енергія
Ім'я:
Марина Карпенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380666961134 ЄДРПОУ:
41830654

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 084 507,63 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олена Стасенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380343122189 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43991679

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

805 772,50 грн без ПДВ

Дивитись