Постачання теплової енергії

Очікувана вартість

1 758 868,97 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02011166
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51931, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вул. Медична, 7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Альона Тюріна
Володіння мовою:
Телефон:
+380667772461, +380569554457
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання теплової енергії

Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Кількість:

577,2 гігакалорія

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 51931, Дніпропетровська область, м.Кам'янське, Медична, 7, вул.Спортивна, 40

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 січ. 2024 12:11

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 758 868,97 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
00130820

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 січ. 2024 12:11

Пропозиція

1 758 868,97 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАМ'ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
26 січ. 2024 11:25
Опис:
Відповідно до п.13 п.п. 5 Постанови №1178 КМУ «Про публічні закупівлі» придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищ ... Розгорнути
Відповідно до п.13 п.п. 5 Постанови №1178 КМУ «Про публічні закупівлі» придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником; Згідно рішення Кам’янської міської ради «Про забезпечення надання послуг з теплопостачання» постачальником теплової енергії для потреб правобережної частини м. Кам’янського визначено АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль», яке входить до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеному на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України, станом на 30.11.2023 р. за номером 149 Акціонерне Товариство «Дніпровська теплоелектроцентраль» є суб’єктом господарювання, яка здійснює господарську діяльність на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами в межах територій, на яких розташована діюча мережа закладу. Враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції з технічних причин щодо постачання теплової енергії (за ДК 021:2015, код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція) для потреб коледжу Акціонерне Товариство «Дніпровська теплоелектроцентраль» єдиний можливий постачальник Згорнути

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 код 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (послуги централізованого опалення), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09323000-9 Централізоване опалення.
ДК 021:2015 код 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (послуги централізованого опалення), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09323000-9 Централізоване опалення.
Ім'я:
Микицей Катерина Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380978009176 ЄДРПОУ:
01994416

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 178 332,20 грн без ПДВ

Дивитись