Постачання (закупівля) електричної енергії

Очікувана вартість

128 941,20 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03192394
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51200, Дніпропетровська область, М.НОВОМОСКОВСЬК , ВУЛ. Волонтерська, буд. 2А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Пилипенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380689278209
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання (закупівля) електричної енергії

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

17 335 кіловар-година

Період доставки:

1 січ. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Горького, 2а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 січ. 2024 13:18
Не вказано 23 січ. 2024 13:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
128 941,20 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380567701155 ЄДРПОУ:
42082379
71
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 січ. 2024 13:18

Пропозиція

128 941,20 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління соціального захисту населення Новомосковської міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 січ. 2024 10:20
Опис:
ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» здійснює діяльність з постачання електричної енергії споживачам на підставі Ліцензії з постачання електричної енергії, виданої згідно Постанови Нац. комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних п ... Розгорнути
ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» здійснює діяльність з постачання електричної енергії споживачам на підставі Ліцензії з постачання електричної енергії, виданої згідно Постанови Нац. комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.06.18р. № 429, та визначений постачальником універсальних послуг на території Дніпропетровської обл. відповідним категоріям споживачів відповідно до пункту 13 прикінцевих та перехідних положень ЗУ“Про ринок електричної енергії”, а також додатку 3 до "Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих непобутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до ЗУ"Про ринок електричної енергії" покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території", затверджених постановою НКРЕКП від 26.10.18р. N 1268. За визначенням п.1 ЗУ"Про ринок електричної енергії", універсальна послуга - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до Закону, на всій території України. Пунктом 2 ст. 63 Закону, встановлено:"Визначення постачальника універсальних послуг здійснюється рішенням КМУ за результатами конкурсу, проведеного у порядку, затвердженому КМУ. Порядок проведення конкурсу з визначення постачальника універсальних послуг має містити, зокрема, перелік кваліфікаційних вимог до електропостачальників та критерії, за якими здійснюється визначення переможця. Станом на 16.01.24р., конкурс згідно Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника універсальних послуг, затвердженого ПКМУ від 12.12.18р. № 1055 не проведений, ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» продовжує здійснювати діяльність та функції постачальника універсальних послуг на території Дніпропетровської області. Керуючись абз.6 пп5 п.13 ПКМ від 12.10.22р. №1178, УСЗН НМР має право укласти прямий договір про закупівлю без застосування відкритих торгів з ТОВ Дніпровські енергетичні послуги Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Грибенко Сергій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: 380971896450 ЄДРПОУ:
38842324

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

92 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Сорочинська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674330115 ЄДРПОУ:
26243562

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 069,52 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Хміль Марія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380976081838 Факс:
+380433822186
Веб сайт: ЄДРПОУ:
40408238

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

118 028,00 грн без ПДВ

Дивитись