Електрична енергія (універсальна послуга)

Очікувана вартість

547 997,45 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22416340
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 82400, Львівська область, місто Стрий, вул. С.Бандери, 49А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мирослава Коваль
Володіння мовою:
Телефон:
+380324555691
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (універсальна послуга)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

70 391 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 82400, Львівська область, місто Стрий, С.Бандери, 49А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 січ. 2024 17:58
Електронний підпис 22 січ. 2024 18:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
547 997,45 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380685038315 ЄДРПОУ:
42092130
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 22 січ. 2024 18:02

Пропозиція

547 997,45 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №22 комбінованого типу Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
22 січ. 2024 17:40
Опис:
Згідно кшторисних призначень на 2024 рік та керуючись абзацом 3 підпункту 5 п.13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного ста ... Розгорнути
Згідно кшторисних призначень на 2024 рік та керуючись абзацом 3 підпункту 5 п.13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 р. (далі – Особливості), передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання - у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Подтиннік Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380612240014 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26530675

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

450 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вікторія Макешина
E-mail: [email protected] Телефон: +380567222041 ЄДРПОУ:
26136688

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

386 821,67 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія, без розподілу («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія)
Електрична енергія, без розподілу («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія)
Ім'я:
Наталія Вікторівна Матіїв
E-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08734210
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

487 926,05 грн без ПДВ

Дивитись