Електрична енергія
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 23 076 Кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 січ. 2024 16:10 | |
| Не вказано | 19 січ. 2024 16:10 | |
| Не вказано | 19 січ. 2024 16:10 | |
| Не вказано | 19 січ. 2024 16:10 | |
| Не вказано | 19 січ. 2024 16:10 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 19 січ. 2024 16:10 |
Пропозиція
180 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КПЛ ім. А.С.МакаренкаВас може зацікавити
129 473,70 грн без ПДВ
Дивитись193 662,00 грн без ПДВ
Дивитись168 000,00 грн без ПДВ
Дивитись