закупівля електричної енергії за адресою: вул. Григорія Данилевського, 114б

Очікувана вартість

50 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32975817
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84109, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ ВОКЗАЛЬНА, будинок 59
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Панченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380953909169
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

закупівля електричної енергії за адресою: вул. Григорія Данилевського, 114б

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

6 087 Кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 84109, Донецька область, Слов'янськ, Григорія Данилевського, 114 б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 січ. 2024 22:43

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
50 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42086719
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 18 січ. 2024 22:43

Пропозиція

50 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 січ. 2024 23:12
Опис:
Відповідно до абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гр ... Розгорнути
Відповідно до абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання для укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу. З огляду на зазначене, уповноваженою особою прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю «Закупівля електричної енергії за адресою: вул. Григорія Данилевського, 114б» (предмет закупівлі)» шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Корольова Вікторія Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380935321935 ЄДРПОУ:
02361819

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

70 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Петрик
E-mail: [email protected] Телефон: +380971513807 ЄДРПОУ:
44023137

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

50 158,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Ткач
E-mail: [email protected] Телефон: +380961643862 ЄДРПОУ:
42269550

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

91 770,00 грн без ПДВ

Дивитись