Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (право користування програмним забезпеченням без права передачі самого програмного забезпечення; послуги з технічного обслуговування та адміністрування програмного забезпечення Компютерної програми «Автоматизована аналітично-комунікаційна система управління зверненнями громадян «Електронний Контакт Центр з розширенням з взаємоінтегрованою комп’ютерною програмою «Аналітично-комунікаційна система Контакт-центр, мобільний додаток», «Автоматизована інформаційно-аналітична система «Контакт центр. Чат бот»), за кодом ДК 021:2015 - 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»

Очікувана вартість

360 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44236485
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Білоруська, буд. 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Височенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380506206106
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (право користування програмним забезпеченням без права передачі самого програмного забезпечення; послуги з технічного обслуговування та адміністрування програмного забезпечення Компютерної програми «Автоматизована аналітично-комунікаційна система управління зверненнями громадян «Електронний Контакт Центр з розширенням з взаємоінтегрованою комп’ютерною програмою «Аналітично-комунікаційна система Контакт-центр, мобільний додаток», «Автоматизована інформаційно-аналітична система «Контакт центр. Чат бот»), за кодом ДК 021:2015 - 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

1 січ. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 84320, Донецька область, Краматорськ, вул. Біленьківська,113

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 січ. 2024 11:35
Електронний підпис 17 січ. 2024 11:41
Не вказано 17 січ. 2024 11:35

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
360 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
38455425

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 17 січ. 2024 11:41
Підписаний договір 17 січ. 2024 11:41

Пропозиція

360 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СИТУАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІСТА КРАМАТОРСЬКА"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
17 січ. 2024 11:01
Опис:
провести закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу з розрахованою очікуваною вартістю 360000,00 грн. на підставі п.13, пп5, абз.4 Особливостей.

Вас може зацікавити

Послуги з доопрацювання функціональних можливостей комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Послуги з доопрацювання функціональних можливостей комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Ім'я:
Олексенко Вікторія Ростиславівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 ЄДРПОУ:
21560045
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

413 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік
Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік
Ім'я:
Андруховець Микола Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380442069756 ЄДРПОУ:
24584661

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

440 426,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги, пов’язані з наданням доступу до програмного продукту Articulate 360 AI Teams
Послуги, пов’язані з наданням доступу до програмного продукту Articulate 360 AI Teams
Ім'я:
Софія Зеленська
E-mail: [email protected] Телефон: +380445863505 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20077720
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

240 000,00 грн без ПДВ

Дивитись