Природний газ (з 01 січня 2024 року по 15 квітня (включно) 2024 року).

Очікувана вартість

783 247,31 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37741878
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52523, Дніпропетровська область, Синельниківський р-н, с. Раївка, вул. Квітнева, буд. 15-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Трофимова
Володіння мовою:
Телефон:
+380958176949
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Кількість:

47,315 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

1 січ. 2024 – 15 квіт. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 січ. 2024 11:05

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
783 247,31 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380633329481 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

783 247,31 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Раївської сільської ради"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
15 січ. 2024 11:12
Опис:
Була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2023-11-28-011957-a, яка була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей – «неподання жодної т ... Розгорнути
Була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2023-11-28-011957-a, яка була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями». Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, як найшвидшого забезпечення потреби природного газу в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення про застосування під час здійснення закупівлі вищезазначеного винятку відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Шевченко Алла Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954851755 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42334205

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

416 367,65 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Понайда Вікторія Зеновіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954110515 Факс:
+380681827807
ЄДРПОУ:
03188731

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

969 156,10 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ (09123000-7–природний газ) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09120000-6 Газове паливо
Природний газ (09123000-7–природний газ) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 09120000-6 Газове паливо
Ім'я:
Ольга Лесюн
E-mail: [email protected] Телефон: +380679696070 ЄДРПОУ:
33341678

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 030 261,25 грн без ПДВ

Дивитись