Лавка паркова зі смітником

Очікувана вартість

196 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43288621
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 58001, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА будинок 137
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Боднар
Володіння мовою:
Телефон:
+380372514753
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Лавка паркова зі смітником

Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них

Кількість:

14 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 58001, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 137

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 січ. 2024 16:21

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
196 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
03972844

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Пропозиція

196 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
12 січ. 2024 16:22
Опис:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за пунктом 13: придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про з ... Розгорнути
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за пунктом 13: придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Лихута Олександр Дмитрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380663867200 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

103 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Балицька Яна Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
14321481
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

255 429,17 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Андрейчук Інна Русланівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380687887225 ЄДРПОУ:
03188694

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

131 640,00 грн без ПДВ

Дивитись