Електрична енергія (послуга з постачання електричної енергії)

Очікувана вартість

351 338,67 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14373147
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 40009, Сумська область, м Суми, вул Шевченка 9
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Батьоха Геннадій Іванович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380542611581
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (послуга з постачання електричної енергії)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

41 000 Кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 40009, Сумська область, м. Суми, вул. Шевченка, 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 січ. 2024 16:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
351 338,67 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кузьменко Тетяна Сергіївна
Телефон: 0542660979 ЄДРПОУ:
41884537
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 січ. 2024 16:14

Пропозиція

351 338,67 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
12 січ. 2024 16:02
Опис:
ОБГРУНТУВАННЯ підстави для здійснення закупівлі (відповідно до п.п. 5 п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг і послуг для замовників передбачених, Законом України ... Розгорнути
ОБГРУНТУВАННЯ підстави для здійснення закупівлі (відповідно до п.п. 5 п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг і послуг для замовників передбачених, Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами) (далі – Особливості)). Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. На період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, замовники, що зобов’язані здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлю з урахуванням Особливостей. Відповідно до абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу». Таким чином наявні підстави для укладення договору № 16194 від 12 січня 2024 року з ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (код ДК 021:2015 093100000-5 Електрична енергія) в кількості 41 000 кВт*год., відповідно до абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу. Загальна сума договору становить 351 338,67 грн. (триста п’ятдесят одна тисяч триста Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Наталія Потерлевич
E-mail: [email protected] Телефон: +380332280827 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02909915
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

553 543,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Пастухова Лариса Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382719577 Факс:
+380382719570
ЄДРПОУ:
02362894

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

272 946,17 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Ім'я:
Богдан Сурмик
E-mail: [email protected] Телефон: +380505358081 ЄДРПОУ:
46206447

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

446 000,00 грн без ПДВ

Дивитись