Електрична енергія (універсальна послуга)

Очікувана вартість

184 800,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02544891
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 25031, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Героїв рятувальників, 15
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ігуменцова Наталія Василівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380522551542
E-mail:
Факс:
+380522557392

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (універсальна послуга)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

70 000 Кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 25031, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Героїв рятувальників, 15

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 січ. 2024 17:21
Електронний підпис 10 січ. 2024 17:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
184 800,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Роман Іванович Скоробагаченко
Телефон: +380522358225 ЄДРПОУ:
42132581
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 10 січ. 2024 17:36

Пропозиція

184 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника "Кропивницький професійний ліцей" Кіровоградської обласної ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
10 січ. 2024 17:12
Опис:
Відповідно до абз. 5 п.п. 5 п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період д ... Розгорнути
Відповідно до абз. 5 п.п. 5 п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» придбання Замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії. Постановою НКРЕКП № 429 від 14.06.2018 р. ТОВ «КОЕК» надано ліцензію з постачання електричної енергії споживачу та на якого покладається виконання функції постачальника універсальної послуги на території Кіровоградської області (відповідно до Постанови НКРЕКП від 26.10.2018 № 1268 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих непобутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території»). Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Тарас Чорний
E-mail: [email protected] Телефон: +380677799600 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00993998

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

250 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бойко Олена Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380542663610 Факс:
+380542663610
ЄДРПОУ:
02011574

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

326 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Кононюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380673896716 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26514222

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

175 000,00 грн без ПДВ

Дивитись