Паливо дизельне (налив)

Очікувана вартість

142 500,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31887442
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 58005, Чернівецька область, Чернівці, вул. Жасминна, буд.4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дутка Наталя Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
380372543977,380684615498
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Паливо дизельне (налив)

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

3 000 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 січ. 2024 14:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
142 500,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
39080771

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

142 500,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
10 січ. 2024 14:52
Опис:
26.12.2023 року було оголошено процедуру відкриті торги з особливостями за предметом «Паливо дизельне (налив) (код CPV ДК 021:2015 09130000-9 - Нафта і дистиляти)», ID UA-2023-12-26-009698-a, для придбання палива на 2024 рік. Однак виникла потреба терміново придб ... Розгорнути
26.12.2023 року було оголошено процедуру відкриті торги з особливостями за предметом «Паливо дизельне (налив) (код CPV ДК 021:2015 09130000-9 - Нафта і дистиляти)», ID UA-2023-12-26-009698-a, для придбання палива на 2024 рік. Однак виникла потреба терміново придбати паливо для подальшого ведення господарської діяльності підприємства. Керуючись пп 6 п 13 Постанови КМУ № 1178 Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником, вирішено опублікувати звіт про закупівлю без використання електронної системи. Згорнути

Вас може зацікавити

Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон
Ім'я:
Ольга Свічкар
E-mail: [email protected] Телефон: +380502700726 ЄДРПОУ:
38101636

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

101 190,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Пуга Марина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380574522227 ЄДРПОУ:
02146222

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

146 391,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Замореняк Микола
E-mail: [email protected] Телефон: 380973349882 ЄДРПОУ:
37638334

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

125 000,00 грн без ПДВ

Дивитись