Постачання електричної енергії постачальником універсельних послуг

Очікувана вартість

5 874 120,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43207778
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 09001, Київська область, Сквира, вулиця Соборна, 4
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гальчинський Станіслав Юрійович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380973350740
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання електричної енергії постачальником універсельних послуг

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

756 000 кіловат

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 09001, Київська область, м. Сквира, вул.Соборна,4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 січ. 2024 15:11

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 874 120,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сохатюк Світлана Леонідівна
Телефон: 0442471077 ЄДРПОУ:
42094646
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 січ. 2024 15:07
Не вказано 5 січ. 2024 15:07
Не вказано 5 січ. 2024 15:07
Не вказано 5 січ. 2024 15:07
Не вказано 5 січ. 2024 15:07

Пропозиція

5 874 120,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "СКВИР-ВОДОКАНАЛ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
5 січ. 2024 14:38
Опис:
Для закупівлі електричної енергії для потреб 2024 року Комунальне підприємство «Сквир-водоканал» застосовує абзац 6 підпункту 5 пункту 13 вказаних Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладання договору про закупівлю з постачальником універ ... Розгорнути
Для закупівлі електричної енергії для потреб 2024 року Комунальне підприємство «Сквир-водоканал» застосовує абзац 6 підпункту 5 пункту 13 вказаних Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладання договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії без застосування відкритих торгів/електронного каталогу Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Марченко Юлія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380532609546 ЄДРПОУ:
02145725

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 707 094,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тетяна Корчевська
E-mail: [email protected] Телефон: +380961617413 ЄДРПОУ:
04544501
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 720 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
09310000-5 - Електрична енергія - Електрична енергія (з розподілом)
09310000-5 - Електрична енергія - Електрична енергія (з розподілом)
Ім'я:
Ойович Аліна Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989172082 Факс:
+380567782105
ЄДРПОУ:
08562921
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 752 920,00 грн без ПДВ

Дивитись