М'ясо свійської птиці свіже, свинина свіжа (свинина охолоджена (м’якіш без кістки), курятина охолоджена (філе), стегно куряче охолоджене) (код ДК 021:2015:15110000-2 - М’ясо)

Очікувана вартість

1 745 500,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04333158
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 45612, Волинська область, Торчин, Незалежності,103
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Свищ Світлана Євгенівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380332791045
E-mail:
Факс:
+380332791309

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Свинина свіжа (свинина охолоджена (м’якіш без кістки)

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

890 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,82
2

М'ясо свійської птиці свіже (курятина охолоджена (філе))

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

9 049 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,82
3

М'ясо свійської птиці свіже (стегно куряче охолоджене)

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

1 229 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,82

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 січ. 2024 14:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 745 500,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ЛЯЦЕВИЧ ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА
Телефон: +380675338633 ЄДРПОУ:
3339806628

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 січ. 2024 13:59
Підписаний договір 5 січ. 2024 13:59
Не вказано 5 січ. 2024 13:59

Пропозиція

1 745 500,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Торчинська селищна рада

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
5 січ. 2024 13:18
Опис:
учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені ... Розгорнути
учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), тобто замовник застосовує виняток за Постановою і укладає прямий договір. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Торчинською селищною радою була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором закупівлі UA-2023-12-11-008081-a, яка була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до пункту 48 Постанови КМУ №1178– «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями», звіт про результати проведення закупівлі UA-2023-12-11-008081-a. Отже, з огляду на зазначене застосовується вищевказане виключення. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Біжанова
E-mail: [email protected] Телефон: +380666564174 ЄДРПОУ:
44125328

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 367 352,50 грн без ПДВ

Дивитись
Блоки заморожені із знежилованого м’яса свинини нежирні
Блоки заморожені із знежилованого м’яса свинини нежирні
Ім'я:
Петрова Інна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380445276644 ЄДРПОУ:
23311317
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 197 700,00 грн з ПДВ

Дивитись
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590
Ім'я:
Коломієць Анастасія Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380988803083 ЄДРПОУ:
44143092

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 033 500,00 грн без ПДВ

Дивитись